Vaikai > Laisvalaikis > Originalios lesyklėlės...
 

Originalios lesyklėlės savomis rankomis


2014 02 03 | Autorius: Mama.lt
 

 Šaltukui spaudžiant šaunu pasirūpinti mūsų mažaisiais sparnuočiais, kuriuos taip smagu stebėti per langą. Siūlome kartu su vaikais pasidaryti paprastas lesyklas paukšteliams - vaikai išmoks tiek daryti darbelį savomis rankomis, tiek ir mylėti bei rūpintis gamta.

Į butelį prakišta medinė mentelė, o butelis pripildytas lesalo. Ties mentelės platesne vieta butelyje darykite didesnę skylę, kad lesalas byrėtų.

 

Galima lesyklas padaryti iš senų skardinių, papildomai jas nudažykite, galima apsukti siūlais - atrodys natūraliau. Apriškite platesne audinio skiaute ar kaspinu, jį galite poroje vietų priklijuoti, kad skardinė neišsmuktų. 

 

Išvalgykite didesnį apelsiną, o į vidų pilkite grūdelių ar trupinių. Per apelsiną pervėrus šakeles paukščiams bus patogiau nutūpti. 

 

Iš pieno ar sulčių pakelio. 

 

Ši lesyklėlė padaryta iš kartono tūtos nuo tualetinio popieriaus. Tūtą reikia ištepti reišutų sviestu, o tada pavolioti į lesalą.

 

Per tūtą galite perverti šakeles paukščiams nutūpti ir juostelę pakabinimui. 

 

Riešutų sviestu aptepti ir pavolioti lesale galite ir kitokios formos kartoninius daiktus, pavyzdžiui, štai tokią dėžutę nuo saldainių. 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Vytenis