Namai > Buitis > Kaip sulankstyti...
 

Kaip sulankstyti marškinėlius per 5 sekundes?


2014 01 20 | Autorius: Mama.lt
 

Pakuojate drabužius kelionei arba tvarkote vėl suverstą spintą? Siūlome smagų ir veiksmingą būdą, kuris padės sutaupyti laiko - marškinėlius sulankstysite per 5 sekundes!

Įsivaizduokite liniją, dalinančią marškinėlius perpus. Ties šios linijos pabaiga, viename kampe suimkite truputį medžiagos dviem pirštais (reikia, kad suimtumėte abu medžiagos sluoksnius - ir priekį, ir nugarą).

Dabar įsivaizduokite liniją, kuri kyla nuo jūsų suspaustų pirštų iki marškinėlio peties. Laisva ranka suimkite medžiagą ties marškinėlių petimi (taip pat būtinai suimkite abu medžiagos sluoksnius).

Ranką, kuri laiko medžagą ties petimi traukite po ranka, kuri laiko medžiagą ties marškinėlių centru. Nepaleiskite medžiagos.

Kuomet ranką, kuri laiko medžiagą ties petimi, perkryžiuosite, tai suimkite marškinėlių aptinę dalį (dabar vienoje rankoje laikote sugnybę marškinėlius ties centru, o kitoje - ties petimi ir ties apačia).

Rankas atkryžiuokite ir įvyks stebuklas - marškinėliai susilankstys! Telieka dedant ant lygaus paviršiaus užlenkti likusią rankovę, šiek tiek palyginti ir viskas! Įgudus tikrai užtruksite 5 sekundes!

Siūlome pažiūrėti video, kad būtų dar aiškiau ir lengviau:

Išmokykite ir vaikus - ne tik naudinga, bet ir smagu!

 


 
Taip pat skaitykite
Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Kvepiantys, ryžiais, džiovintais augalais ir eteriniais aliejais pripildyti maišeliai yra dedami į spintas ir stalčius. Jie ne tik...

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Švarūs, blizgantys ir tvarkingi namai puikiai nuteikia, pakelia nuotaiką ir tarsi praskaidrina mintis, tačiau valymas vargina ir neretai...

Rašyti komentarą

 
Vovka
2014-01-21 16:22:27
http://www.youtube.com/watch?v=u6n3lq3PhAU
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Viktorija