Namai > Buitis > Kada geriausia apsipirkti?
 

Kada geriausia apsipirkti?


2014 08 25 | Autorius: Mama.lt
 

Kada geriausia apsipirkti?

Kada einate į parduotuvę? Daugelis atsakytų, kad tuomet, kai namuose nebėra grietinės arba, kuomet turite laiko, noro ir jėgų. Ekonomistai teigia, kad geriausia diena maisto ir buities prekių pirkimui yra trečiadienis!

Pastebėta, kad efektyviausiai pavyksta apsipirkti vėlyvą trečiadienio vakarą - dauguma naujų akcijų ir nuolaidų prekybos centruose prasideda būtent trečiadienį, tačiau senosios akcijos tebegalioja; trečiadieniais dažniausiai atnaujinamos pieno produktų bei mėsos lentynos; apsiperkant vėlyvą vakarą, likus porai valandų iki parduotuvės uždarymo joje bus mažiau žmonių, neteks stumdytis ir patirti streso.

Kaip apsipirkti efektyviai?

Susidarykite savaitės meniu pagal tuos produktus, kurių yra namuose, būtinai įtraukite greitai gendančius produktus, kad vėliau netektų jų išmesti.

Susidarykite trūkstamų produktų sąrašą pagal iš anksto suruoštą meniu.

Nusistatykite savaitinį biudžetą, kuris bus skirtas pagrindinių maisto produktų, reikalingų jūsų sudarytam meniu suruošti, pirkimui. Sumą padidinkite 5-10% - šie papildomi pinigai bus skirti smulkioms išlaidoms, skanėstams ar papildomoms prekėms, kurias pamiršote įtraukti į pirminį biudžetą ar kurių netikėtai prisireikė.

Kartą per mėnesį pirkite negendančius produktus, kurie vėliau taps jūsų savaitinių meniu pagrindu - pirkite įvairias košes, makaronus ir pan. Vėliau stebėkite, ko yra lentynose - jeigu dar turite nemažai makaronų, tai planuokite gaminti virtus makaronus su troškintomis daržovėmis, tereiks nusipirkti kelias daržoves, jeigu jų nėra likę namuose.

Rinkite čekius ir mėnesio ar savaitės pabaigoje paskaičiuokite, kiek išleidote maistui ir peržvelkite, ką pirkote. Jeigu to niekada nedarėte, tai tikrai nustebsite, kiek daug išleidote maistui ir kiek galima sutaupyti atsisakius nereikalingų smulkmenų, pusgaminių ar šaldytų patiekalų, kurie ne tik brangūs ir menkaverčiai. Juk tuos pinigus daug naudingiau ir smagiau išleisti pramogoms, kelionėms, hobiams!


 
Taip pat skaitykite
Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Kvepiantys, ryžiais, džiovintais augalais ir eteriniais aliejais pripildyti maišeliai yra dedami į spintas ir stalčius. Jie ne tik...

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Švarūs, blizgantys ir tvarkingi namai puikiai nuteikia, pakelia nuotaiką ir tarsi praskaidrina mintis, tačiau valymas vargina ir neretai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Ievutė