Namai > Šventės > Kaip išrinkti TĄ...
 

Kaip išrinkti TĄ YPATINGĄ dovaną!


2013 12 13 | Autorius: Mama.lt
 

Kai lentynos prisipildo daugybe mielų dovanų dėžučių, sunku nepasiklysti ir išrinkti būtent tą dovaną, kurios ieškai. Galva apsisuka nuo pasiūlos ir nejučia pasimetame. Kad viskas vyktų sklandžiai, L‘OCCITANE rekomenduoja į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkant dovanas.

1. Pirmiausiai sudarykite šventinių dovanų sąrašą. Pažymėkite visus žmones, kuriems reikės net ir smulkiausių dovanėlių: artimieji, kolegos, kaimynai, draugai... Juk Kalėdos tas metas, kai norime kiekvienam padėkoti, parodyti dėmesį.

2. Nuspręskite koks bus šių metų dovanų biudžetas. Žinoma, renkantis viskas gali keistis, tačiau žinant suplanuotą sumą lengviau bus išsirinkti.

3. Ties kiekvienu žmogumi pasižymėkite po kelias dovanų idėjas, kurios tiktų. Kad pasirinkti būtų paprasčiau, apgalvokite ką tas žmogus mėgsta, ką veikia laisvalaikiu, kokie jo pomėgiai. Kokia tai asmenybė? Stilinga ar praktiška, rafinuota ar romantiška?

4. Kartais šaunią dovaną galima padovanoti padarius rinkinį visai šeimai. L‘OCCITANE salonuose rasite daugybe produktų, kurie tinka ir vyrams, ir moterims. Tad į puošnią dovanų dėželę sudėjus kvapnų migdolų kūno aliejų, žvakę, ir vonios putas gausite romantišką ir mielą dovaną.

5. Taip pat nepamirškite paruošti keleto smulkių dovanėlių netikėtai sutiktiems pažįstamiems ar užsukusiems svečiams. Tam puikiai tiks dailūs muilai, mažyčiai kvepalų buteliukai ar kvapni dušo želė.

6. Jeigu žmogus mažai pažįstamas, o jums vis tiek reikia išrinkti dovaną, rinkitės neutralius daiktus. Tam puikiai tiktų vonios arba skystas muilas, rankų kremų rinkinys ar namų kvepalai.

7. Ir pabaigai išduosime paslaptį – visi žmonės mėgsta staigmenas, tad jeigu pagavo įkvėpimas, ar pamatėte šaunią idėją – improvizuokite ir padovanokite ką nors netikėto! Galbūt tai bus nauji kvepalai, spindesį suteikiantis kūno kremas ar skutimosi šepetėlis vyrui.

Na o jei dovanos išrinkimo klausimas vis dar neišspęstas, pasinaudokite šauniu testu internete, kuris padės išrinkti ir pasiūlys geriausią dovanos variantą: http://www.loccitane.lt/dovan%C5%B3-gidas,28,2,42946,492461.htm


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Aleksandr