Namai > Šventės > Kalėdinės maisto...
 

Kalėdinės maisto patiekimo idėjos


2015 12 21 | Autorius: Mama.lt
 

Šventės yra puiki proga susiburti prie bendro stalo, pabūti drauge su brangiausiais šeimos nariais, o kartu ir skaniai bei šventiškai pavalgyti. O kad jūsų šventiniai patiekalai atrodytų nuostabiai siūlome pasinaudoti šiomis maisto patiekimo idėjomis.

Imbieriniai žmogiukai sudėti į vainiką.

Maži sausainėliai supakuoti į paprastą, permatomą vyniojimo popierių, perišti raudonu kaspinu su prisegtu palinkėjimu. Tai puikios smulkmenos, kurias galite prisiminimui duoti savo šventinės vakarienės svečiams.

Prikepkite skirtingo dydžio sausainių, juos pertepkite grietinėle arba grietine su cukrumi ir keliais šaukštais uogienės. Sudėkite nuo didžiausio iki mažiausio ir gausite puikią eglutę. Galite kepti tiek apvalius, tiek ir žvaigždės formos sausainius.

Galite iškepti sausainius raideles, juos sudėti į dėžutę, sudarant gražų, su Kalėdų laikotarpiu susijusį žodį.

Sūris bei prie jo derantys pomidoriukai ir puikiai kvepiančios žolelės sudėlioti į eglutę.

Ši smagi eglutė puikiai tinka šventiniems pusryčiams - tai paprasčiausi blynai su maistiniais dažais bei saujelė spalvotų, konditerinių pabarstukų.

Ši puiki eglutė pagaminta iš įvairių vaisių, kurie mediniais, skirtingo dydžio pagaliukais prismeigti prie pastatyto agurko.

Mėgiamas daržoves sudėkite į eglutę. Jeigu naudojate tokias daržoves, kaip brokoliai ar žiediniai kopūstai, tai jas prieš tai apvirkite.

Kalėdinis vainikas gali būti ir desertu - šiam panaudoti ledai, užpilti uogiene ir puošti uogomis.

O šis Kalėdų vainikas labiau patiks mėgstantiems sotesnius užkandžius - dešrelės supjaustomos smulkiomis dalimis, apvyniojamos tešla (galite naudoti ir šaldytą) ir iškepamos orkaitėje.

Paprasčiausi zefyriukai, pamirkyti šokolade ir pabarstyti Kalėdų spalvų konditeriniais papuošimais.

Šios Kalėdų senelio kepuraitės formelių pagalbą išspaustos iš kakavinio biskvito (galite pirkti jau paruoštą, o galite ir pačios kepti), uždėkite plaktos grietinėlės ir braškių.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Patricija