Namai > Šventės > Žaisliukai Kalėdų...
 

Žaisliukai Kalėdų eglutei savomis rankomis: iš atliekų (foto)


2013 12 06 | Autorius: Mama.lt
 

Norint originaliai papuošti eglutę visai nereikia išleisti didelės pinigų sumos - pakanka surankioti įvaius namuose esančius likučius, pakelius nuo sulčių, saują makaronų ir paleidę kūrybišką ir smagų vakarą su vaikais turėsite nuostabiausius papuošimus Kalėdoms!

Perdegusias lemputes galima gražiai nudažyti ir jas paversti mielais paukšteliais, gyvūnėliais ar besmegeniais. Galite ne tik dažyti, bet ir apklijuoti popieriumi, blizgučiaias, padabinti kaspinais.

 

Žaislų gamybai puikiai tinka vyno kamščiai, juos šiek tiek apipjausčius galima sukurti mielą arkliuką, o paprastai nuspalvojus ir įvėrus siūlą gaunasi paprasti, tačiau mieli, kybantys žaisliukai.

 

Štai kaip papasta suklijuoti nuostabią Kalėdų žvaigždę iš paprasčiausio pieno pakelio. Galite papildomai nuspalvinti ar apklijuoti blizgiu popieriumi - atrodys dar šventiškiau.

 

Ši žvaigždė sukurta labai panašiai, kaip ir viršuje esanti - šiai panaudotas sukarpytas ir truputį sulenktas tualetinio popieriaus rulono kartoninis vamzdelis.

 

Šią žvaigžudetę sudaro baltai nudažytos ir sulklijuotos puzlės detalės. Auginančius mažus vaikus mamos tikrai žino, kiek daug namuose yra puzlių, kurių pusė detalių jau pamestos... Likusi pusė detalių gali puikiai pasitarnauti eglutės puošimui.

 

Dar viena žvaigždutės idėja - suklijuoti apvalūs makaronai. Prieš tai jie buvo nudažyti baltai, ištepti klijais ir apibarstyti blizgučiais.

 

Jeigu dar turite namuose užsilikusių medinių skalbinių spaustukų, tai juos atsargiai išrinkite, o medines dalis suklijuokite nugarėlėmis. Šitaip suklijuotas medines dalis klijuoti tarpusavyje - turėsite nuostabią, natūralumu dvelkiančią žvaigždę.

 

Šie gažuoliukai sniego seniai padaryti iš nudažytų žemės riešutų su priklijuotomis gilių kepurėlėmis.

 

Iš sagų galima pasidaryti gražų apskritimą - galite naudote įvairių dydžių ir spalvų sagas, geriau jas verti ant vielos. Viršų papuoškite kaspinu.

 

Gražų Kalėdų senelį galima pasidaryti net ir iš teptuko!

 

Ši puiki gėlė pagaminta iš dažytų ir suklijuotų moliūgų sėklų, o viduriukas pabarstytas sezamų sėklomis.

 

O iš rudų siūlų kamuoliuko galima pasidaryti tokį smagų elniuką.

 

Šie gražūs žaisliukai padaryti iš ledų pagaliukų, tačiau puikiai tiks ir paprastos šakelės ar jūroje nugludinti medžių gabaliukai.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Edvinas