Namai > Šventės > Žaisliukai Kalėdų...
 

Žaisliukai Kalėdų eglutei savomis rankomis: šeimos prisiminimai (foto)


2013 12 04 | Autorius: Mama.lt
 

Šventėms artėjant norisi ypatingai papuošti ryškiausią Kalėdų simbolį - žaliaskarę eglutę. Siūlome patiems pasigaminti originalius, vienetinius žaisliukus ir juose įamžinti jūsų šeimai brangius prisiminimus!

Atspauskite delnų antspaudus ant spalvotų eglutės burbulų. Antspaudus apipieškite ir paverskite juos gyvūnais, seniais besmegeniais, Kalėdų seneliais ar smagiais nykštukais. Galite naudoti paprastą guašą, jam nudžiūvus fiksuoti plaukų laku. Vėliau apipiešti markeriais.

 

Apipiešti galima ne tik delno, bet ir piršto antspaudą.

 

Galite papildomai nieko nepiešti, o tiesiog palikti vaiko delniuko įspaudą - bus gražus prisiminimas.

 

Į skaidrų burbulą galima įdėti vaiko piešinuką.

 

Arba jums mielą nuotrauką.

 

Į šį burbulą sutuoktiniai įdėjo juostelėmis sukarpytą savo vestuvių pakvietimą, norėdami šitaip papuošti pirmąsias Kalėdas savo šeimoje.

 

Tai eglutės papuošimai ir pernykščių eglučių kamienų.

 

Šie žaisliukai pagaminti iš papuoštų mažyčių žvakelių - tablečių metalinių indelių, kuriš vidun įklijuotos šeimos nuotraukos.

 

Šeimos prisiminimus gražu fiksuoti sūrios tešlos srituliukuose - juose labai lengva įspausti mažylio pėdutes ar delniukius. Pradurkite skylutę ir turėsite dailų žaisliuką eglutei.

 

Šiame eglutės papuošime sutalpinti visų šeimos narių pirštų antspaudai. Jis pagamintas iš sidabro, su juvelyro pagalba, tačiau puikiai tiks ir sūri tešla.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Daniel