Namai > Šventės > Kalėdų idėjos: puošiame...
 

Kalėdų idėjos: puošiame namus žvakėmis (foto)


2015 11 23 | Autorius: Mama.lt
 

Gražiausioms metų šventėms artėjant, orui vis šaltėjant ir taip trūkstant šviesos siūlome namus dekoruoti dailiomis, jaukiomis žvakių kompozicijomis! Pasižvalgykite ir pasisemkite idėjų!

Žvakelės puikiai atrodys taurėse ar stiklinėse - didesnes žvakes įklijuokite į dugną papylę šiek tiek išsilydžiusio vaško, o komponuodami mažesnes taurę prpildykite vandens. Nepamirškite uogų ir visžalių šakų! Dailiai atrodo ir stiklinės, įvilktos į megztuko rankovę ar seną kojinę.

 

Žvakes galite komponuoti ir į didesnes, geriausia skaidrias vazas. Jas taip pat užpildykite papuošimais, uogomis. Į aukštesnę vazą patalpintos žvakelės puikiai papuoš balkoną, terasą ar namų prieangį. Jeigu neturite tokių vazų, tai jas puikiai atstos stiklainiai.

Rinkitės nedegančius papuošimus arba atidžiai stebėkite, kad neužsidegtų!

 

Stalą puikiai papuoš  dubuo  ar padėklas su žvakėmis ir kalėdinės eglutės žaisliukais, visžalėmis šakomis, saldainiukais, reišutais. Į dubenį įstatykite mažesnę lėkštę - taip sukursite horizontalų pagrindą savo kompozicijai.

Puoškite ir pačias žvakes - dailiai atrodo natūralios medžiagos bei Kalėdų laikotarpio spalvos - balta, žalia, raudona. Žvakeles apklijavus cinamono lazdelėmis, kavos pupelėmis arba įstačius į apelsino žievę, jų skleidžiama šiluma padės pasklisti kvapui.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė