Namai > Šventės > Kalėdinės dovanos...
 

Kalėdinės dovanos vaikams: svarbiausia – įspūdžiai!


2013 11 22 | Autorius: Mama.lt
 

Artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos. Ne paslaptis, kad labiausiai šios dienos laukia mažieji – juk Kalėdos – ir šventinė nuotaika, ir artimųjų buvimas kartu, ir... ilgai lauktos dovanėlės, kurias išrinkti ne taip ir lengva. Mažieji dažnai keičia savo norus, o juos nustebinti – gana sunku. Todėl tėveliams verta pamąstyti apie tai, kas tikrai atmintyje išliks ilgam – nepakartojamus įspūdžius! Specialiai vaikams skirtos pramogos, įvairiausi įdomūs užsiėmimai ir kiti nuotaiką keliantys nuotykiai – tarp gausybės dovanų pasiūlymų tikrai surasite kai ką įdomaus ir savo vaikui.

Įspūdžio dovanų pasiūlymai mergaitėms

Nors dauguma vaikiškų dovanų puikiai tinka ir mergaitėms, ir berniukams, yra tam tikra kategorija dovanų, kurias visgi labiau mėgsta vienos ar kitos lyties mažieji. Dovanos mergaitėms – gana sunki užduotis. Dažniausiai jos dovanoms kelia didesnius reikalavimus, mažylėms svarbus dovanų pateikimas, įpakavimas, dovana turi dailiai atrodyti ir kelti teigiamą įspūdį.

„Mergaitės itin vertina fotosesijas, į kurias mielai eina su šeimos nariais ar brangiausiomis draugėmis, taip pat mėgstamos teatro ir šokio pamokėlės, mažosios noriai su profesionaliais virtuvės meistrais mokosi kibinų sukimo paslapčių, ne ką mažiau nei berniukai jos džiaugiasi ir galimybe nueiti į mėgstamą filmą ar papramogauti nuotykių parkuose“, – pasakojo internetinės dovanų parduotuvės „Dovanų manija“ dovanų ekspertė Eglė. Specialistės teigimu, tėveliai, rinkdami dovanas mergaitės, dažnai pasikliauja kitų patirtimi – klausiama, kas šiuo metu populiaru, mėgstama, ką perka kiti tėvai.

„Šiuolaikiniai tėvai nori, kad dovana ne tik teiktų džiaugsmą, bet ir būtų naudinga, lavintų vaiką. Būtent todėl itin paklausios įvairios pamokėlės, kūrybiniai užsiėmimai. Džiugu, kad vis dažniau atsižvelgiama į vaikų pomėgius ir perkamos dovanos, susijusios su jų pomėgiais. Pavyzdžiui, itin išpopuliarėjus rankdarbiams, pastebėtas ir profesionalių pamokų poreikis“,– teigė ekspertė.

Dovanos, tinkamiausios berniukams

Berniukams dažniausiai patinka dovanos, kurių dėka jie gali išlieti susikaupusią energiją ir patirti taip mėgstamų nuotykių. Kaip vieną geriausių idėjų dovanų ekspertė įvardija galimybę apsilankyti įvairiuose pramogų parkuose:

„Augantiems berniukams norisi išdykauti ir žaisti. Pramogų parkai – viena geriausių išeičių aktyviam ir nuotykių pasiilgusiam berniukui. Čia jis galės saugiai, tačiau pakankamai ekstremaliai papramogauti. Berniukams dovanoti mielai renkamasi ir kitas aktyvias pramogas – laipiojimą uola, pasivažinėjimą kartingais, šaudymo pamokas uždarose patalpose ir pan.

Sportiškų pramogų nemėgstantiems mažiesiems taip pat yra ko pasiūlyti – tam puikiai tiktų ir robotikos užsiėmimai, ir individualios instrumento pamokos“, – kalbėjo specialistė. Be to, ekspertė pabrėžė, jog renkantis dovanas berniukams taip pat dažniausiai atsižvelgiama į vaiko norus ir tėvų galimybes.

Vaikams svarbiausias – dėmesys

Pasak „Dovanų manijos“ specialistės Eglės, šiuo metu ir berniukams, ir mergaitėms dažniausiai dovanojami kino teatro bilietai, ypač į vadinamuosius 3D filmus, tėveliai taip pat mielai renkasi ir pakvietimus į vaikiškus spektaklius. Mėgstamos ir šeimyninės dovanos – apsilankymai kavinėse, vandens parkuose, ekskursijos ir pan. – jos naudingos dar ir dėl to, kad tai – puiki galimybė pabūti kartu, padovanoti vaikams ne tik pramogą, bet ir dėmesį bei šiltus jausmus, o tai – svarbiausia ne tik per Kalėdas, bet ir kasdien.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
Aldona
2014-11-07 14:58:32
Visiškai pritariu, kad geriausios [url=https://www.geradovana.lt/lt/kaledines_dovanos/kaledines_dovanos_vaikams.aspx]kalėdinės dovanos vaikams[/url] - tai įspūdžiai, veiklomis, atrakcijomis. Pasikeitė kartos, materialiomis dovanomis mažuosius nustebinti jau sunku - visko jie turi. :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
mantas