Sveikata > Moters sveikata > „LABELA“ – viskas...
 

„LABELA“ – viskas Jūsų grožiui...


2013 11 19 | Autorius: Mama.lt
 

Grožio salonų gausa, o ypač Vilniuje, jau nieko nenustebinsi. Būtent todėl ir reikia atrasti tą vienintelį ir savą, kuriame būtų ne tik profesionaliai atliekamos meistrų paslaugos, bet kuriame jaustumeisi tarsi atėjęs pas gerus draugus. Tokią grožio, jaukumo ir geros savijautos oazę jau nuo 2000 m. atrado didelis klientų ratas – tai pačiame Vilniaus centre veikiantis grožio salonas „Labela“, salonas įsikūręs A.Vienuolio 14, Vilniuje, tel. nr. 852610240, prie pat Nacionalinio Operos ir Baleto teatro.

Čia dirbantys aukščiausios klasės profesionalai jau savaime sukuria patikimumo, kokybės, naujų tendencijų etiketę. Salono atliakamos paslaugos: modeliniai moterų, vyrų, vaikų kirpimai, šukuosenos, plaukų dažymai, cheminiai plaukų sušukavimai, manikiūras ir pedikiūras, gelinis nagų lakavimas, kosmetologų paslaugos, makiažas įvairioms progoms, blakstienų priauginimas. Grožio salone naudojama tik aukštos kokybės, žinomų gamintojų profesionali kosmetika, kurios gali įsigyti ir klientai.

Tačiau „Labela“ ypatinga dar ir kitu, unikaliu, požiūriu – juk sutikite, kad būna tikrų savo profesijos meistrų, bet kažkodėl ne ypač noriai pas juos lankomės. Tuo tarpu į „Labela“ klientai ateina kaip į svečius pas gerus bičiulius. Čia talentingai sukurtas ypatingas mikroklimatas, leidžiantis atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių, o malonus bendravimas ir subtilus meistrų pastabumas leidžia pasijusti tiesiog karališkai. Netgi pačią atšiauriausią rudens dieną jus sušildys ne tik kavos ar arbatos puodelis, bet ir skoningas, jaukus Provanso stiliaus interjeras. Sakoma, kad kurti grožį – tai kurti gyvenimo džiaugsmą. „Labeloje“ mums dovanojamas ir sielos džiaugsmas.

Salono Labela“ kirpimo meistrai šiemet, kaip ir kiekvieną sezoną, tobulėja – lankosi įvairiose profesionalų parodose, dalyvauja seminaruose, mokymuose. Nuolatinis judėjimas pirmyn savo profesijoje bei ypatingas meistrų novatoriškumas leidžia pristatyti klientams naujausias šukuosenų, kirpimo ir dažymo idėjas.

Šiemet vyrauja gana neįprastos šukuosenų tendencijos bei stilius. Tačiau nereikia to baimintis – juk pas kūrybingus meistrus lankosi ne mažiau kūrybingi ir drąsūs klientai! Vyrų kirpimuose ryškiai matyti rafinuoto puošeivos, madingo ir tobulo tarsi Oskaro Vaildo herojaus, amžinai jauno ir žavingo Doriano Grėjaus, stilius. Be abejo, puošeiviškumo tendencija „pagardinama“ ypatingais, gerokai vėlesnių amžių elementais: puošnus kirpimas derinamas su skinhead, reggae ir ska stiliais.

Įdomiai šį sezoną su vyrų kirpimais dera ir moteriški modeliai: vyriškas kirpimas tiesiog papildomas gana drąsiomis šiuolaikinėmis tendencijomis. Tai modernios moteriškos šukuosenos, tarsi sumodeliuotos iš vyriškų, tačiau patobulintos. Tad naująjį sezoną „mada klykia“ apie trumpus plaukus pakaušyje, iškarpytą viršugalvį, skirtingų plaukų ilgių derinimą. Rudens spalvų įvairovė - aliuminis, prislopinta geltona, tamsiai mėlyna, netgi violetinė ar blizgi juoda.


 
Taip pat skaitykite
Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters...

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Vėjūnė