Vaikai > Ugdymas > Mama leidžia kerturmetei...
 

Mama leidžia kerturmetei dukrai baigti piešinius


2013 11 18 | Autorius: Mama.lt
 

Dailininkė Mica Angela Hendricks kuria piešinius su savo keturmete dukrele Myla. Rezultai tikrai įdomūs ir labai originalūs.

Nusipirkusi naują eskizų sasiuvinį Mica savo dukrelei liepė nuo jo laikytis atokiau ir ten nepiešti, tačiau mergytės žavus ir griežtas paliepimas mamą akimirksniu nuginklavo. Sudrausminta Myla piktokai pasakė: „Jeigu tu nenori dalintis, tai teks atimti iki kol išmoksi elgtis draugiškai.“ Pasirodo, kad mama tokius pačius žodžius pasakė dukrai, kuomet mergytė nenorėjo dalintis žaislais su kitais vaikais.

Dabar Mica paišo charakteringus ir labai gražius veidus, jos dukrytė pripaišo jiems kūnus, nuostabiai gražių veido bruožų moterys ir vyrai virsta boružėlėmis, vikšrais, kiškučiais, kuriuos menininkė mama dar papildomai paspalvina.

„Reikia mokėti numesti grandines, tuomet gali nutikti nuostabių dalykų. Jeigu laikotės įsitvėrę vienų ar kitų dalykų, tai neleidžiate jiems keistis ir augti, atleiskite vadeles. Leisdama dukrai būti lygiaverte partnere ir piešinių autore pastebėjau, kad ji ėmė labiau pasitikėti savimi, jai šitas bendradarbiavimas labai svarbus, ji labai rimtai žiūri į šitą mūsų veiklą. Man tai žymiai brangiau nei mano menas. Supratau, kad įsivaizdavimas, kaip kažkas turi atrodyti veda tik į nusivylimą, o štai atsipalaidavimas ir ne toks rimtas požiūris sukuria žymiai smagesnius rezultatus,“ - apie pasiryžimą duoti dukrelei patobulinti savo piešinius pasakoja mama.

Retai mamai pavyks nupiešti taip gražiai, tačiau tikrai galite išmėginti tokį principą - ką nors nupieškite, o vaikui leiskite tą piešinuką patobulinti, pripiešti kūną ar įdomiai nuspalvinti. Tai ne tik puikus ir paprastas būdas vaikučio kūrybiškumui ugdyti, bet ir naudingas laiko praleidimo su mažyliu būdas.
 


 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Patricija