Namai > Šventės > Advento kalendoriai vaikams...
 

Advento kalendoriai vaikams (foto)


2013 11 14 | Autorius: Mama.lt
 

Kalėdos yra viena jaukiausių iš prasmingiausių metų švenčių... O kad jų laukimas neprailgtų ir būtų smagesnis tiek vaikai, tiek suaugusieji mėgsta Advento kalendorius. Siūlome šiemet tokį kalendorių pasigaminti namuose!

Smulkių dovanėlių maišiukai. Galite kabinti ant tam paruoštos lentos.

Sujungti į girliandą.

Sudėti į gražią lėkštutę ar dėželę.

Ką veikti iki Kalėdų? Kibire yra gražūs vokeliai su dienos užduotimi, kuri susijusi su Kalėdomis - laiško Kalėdų seneliui rašymas, kalėdinių kepurių iš popieriaus kūrimas, Kalėdų vainiko pynimas ir t.t.

Galima ne į kibirą dėti, o sukabinti į girliandą.

Arba suklijuoti į vainiką.


Kalėdų eglutės stendas. Maišeliuose sudėtos smulkios dovanos ir žaisliukai tikrai eglutei, kuri bus puošiama Kūčių vakarą.


Eglutė iš degtukų dėžučių. Kiekvienoje saldainiukai!

Degtukų dėžutes galite klijuoti ir tiesiog ant padėklo.

Namukas iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Kasdien reikia išplėšti vieną... Galima suklijuoti ir kitokią, eglutės ar širdelės formą, spalvingai papuošti ir išpiešti su vaikais.

Vakarinės pasakos. Turimas pasakų knygeles gražiai supakuokite, o jeigu leidžia finansai, tai galite ir kelias naujas nupirkti, kiekvieną Advento vakarą bus galima atplėšti vieną įpakavimą ir klausytis, kaip tėveliai garsiai skaito pasaką.

Eglutė iš ledų (ar miške, prie jūros rastų) pagaliukų. O ant jų pakabintos dėžutės su dovanėlėmis.

Advento kalendorius seneliams. Kiekvienai Advento dienai - viena vaikučių nuotrauka. Seneliams, jeigu jie negyvena drauge, turėtų būti tikrai malonu kasdien pamatyti mylimus anūkėlius. O per Kalėdas seneliams galima padovanoti gražų nuotraukų albumą į kurį jie galės susidėti šias nuotraukas.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Deimena