Namai > Šventės > tarpmergaičių.lt ir CAIF...
 

tarpmergaičių.lt ir CAIF CAFE kviečia ruoštis Kalėdoms


2013 11 13 | Autorius: Mama.lt
 

tarpmergaičių.lt ir CAIF CAFE kviečia ruoštis Kalėdoms

Džiugi žinia, Kalėdos šiemet ir vėl bus :) O prieš jas ir tarpmergaičių.lt rengiamos Kalėdinės jaukių smulkmenų mugės. Jeigu jau pasiilgote jaukių susitikimų prie kavos, pasišnekučiavimų, jaukių dovanų rinkimo artimiesiems, skaitykite atidžiai.

tarpmergaičių.lt ir CAIF CAFE nekantriai jus kviečia į Kalėdų repeticiją!

Praėjusį kartą buvo taip smagu, kad kartojam su dar daugiau mugių vietų.

Keturiose Caif Cafe kavinėse didžiuosiuose miestuose vyks Kalėdinės jaukių smulkmenų mugės, kuriose galėsite parodyti savo kurtas grožybes, jas parduoti, pirkti, paskanauti kavos bei saldėsių, pailsėti nuo darbų ar mokslų, bendrauti, išrinkti dovanas artmiesiems, gamintas su meile ir šiluma.

KUR?

Vilniuje - CAIF CAFE kavinėse Gedimino pr. 37 ir Vokiečių g. 13

Klaipėdoje - CAIF CAFE kavinėje Taikos pr. 61 (PPC "Akropolis")

Kaune - CAIF CAFE kavinėje Laisvės al. 50

KADA?

Gruodžio 6-7 dienomis, 12-19 valandą

Mugių metu taip pat jūsų laukia staigmena - speciali tarpmergaičių.lt kava, kurios receptūra jau dabar kruopščiai ruošiama. Užsukit išbandyti.

NORITE PREKIAUTI SAVOS KŪRYBOS DAIKTAIS?

Siųskite 3-5 savo darbų nuotraukas arba nuorodą į tarpmergaičių.lt profilį ir trumpą aprašymą adresu urte@tarpmergaiciu.lt iki gruodžio 2 dienos. Registruojantis nurodykite, kuriame mieste norėtumėte dalyvauti. Kadangi vietų skaičius yra ribotas, dalyvius atrinksime pagal kuriamų daiktų originalumą, o į laiškus atsakysime visiem. Dalyvavimas, žinoma, nemokamas.

Mėgstate fotografuoti? Parašykite mum, kuriame meiste norite užfiksuoti įvykius mugėse. Jūsų nuotraukas publikuosime su autorystės parašu visai tarpmergaičių.lt bendruomenei bei apdovanosime prizais.

Susitinkame jau greitai! Pasižymėkite kalendoriuose.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Edvinas