Sveikata > Šeimos sveikata > Vaistai iš gamtos
 

Vaistai iš gamtos


2014 02 06 | Autorius: Mama.lt
 

Vaistai iš gamtos

Kiekvienas ir sergame, ir susižeidžiame, o kai taip nutinka puolame prie tablečių. Kartais jos visiškai nebūtinos ir galima išsiversti su namuose turimais produktais ar gamtos dovanomis.

Nuo galvos skausmo. Jeigu skaudą galvą nuo nuovargio ar peršalus, prasidėjus menstruacijoms, tai nereikia skubėti į vaistinę ar griebtis namuose esančių tablečių. Suvalgykite apie 20 migdolų - šiuose riešutuose yra šiek tiek salicino, kuris numalšins galvos skausmą.

Nuo dantų skausmo. Jeigu skauda dantį arba dantenas, tai jas patepkite gvazdikėlių aliejuje sumirkytu vatos gumuliuku. Tiks ir paskalavimas gvazdikėlių arbata, tačiau tuomet efektas bus kiek silpnesnis.

Nuo pykinimo. Jeigu pykina sergant gripu arba apsinuodijus, tai puikiausiai padės imbieras. Galite pakramtyti jo gabaliuką arba šiek tiek jo susitarkuoti ir užplikius išgerti tokios arbatos.

Nuo nemigos. Trešnėse yra nemažai melatonino, kuris padeda nusiraminti ir lengviau užmigti. Verta prieš miega suvalgyti trešnių ar išgerti jų sulčių. Melatonino yra ir kalakutienoje, tad būtent šią paukštieną derėtų rinktis vakarienei.

Nuo spuogų. Jeigu išdygo spuogas, tai ant jo uždėkite sutrintų mėtų lapelių, kelias minutes palaukite, juos nuimkite ir veidą nuprauskite.

Nuo nuovargio. Jeigu sunku susikaupti, jaučiatės pavargę, suirzę, tai idealiai suveiks mėtų arbata su čiupsniuku cinamono.

Nuo skrandžio negalavimų. Sutrikus virškinimui nuostabiai veikia pipirmėčių arbata. O ir skonis puikus!

Nuo pleiskanų. Jeigu turite pleiskanų arba bendra plaukų būklė prasta, tai ištrinkite plaukus natūraliu jogurtu, palaukite 10-15 minučių ir išsiplaukite galvą taip, kaip įprasta.

Nuo blogojo cholesterolio. Moksliškai įrodyta, kad kokosų aliejus sumažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. Tiesa, jo skonis specifinis, tačiau būtinai pabandykite jį naudoti kepant blynus!

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Markas Aurelijus