Namai > Buitis > Astrologija ir plaukai....
 

Astrologija ir plaukai. Kada palankiausias laikas kirptis?


2014 02 08 | Autorius: Mama.lt
 

Astrologija ir plaukai. Kada palankiausias laikas kirptis?

Sakoma, kad nusikirpus plaukus, nusikerpi ir visas problemas. Netgi tos merginos, kurios stengiasi užsiauginti kuo ilgesnes kasas, turėtų reguliariai pakirpti plaukų galiukus, nes būtent juose kaupiasi neigiama energija, gadinanti tau gyvenimą ir neleidžianti judėti į priekį. Tik prisimink, kad pačiai kirpti savo plaukų jokiu būdu negalima! Taip tu neatsikratai neigiamos energijos, o vėl ją sugeri, taigi gaunasi užburtas ratas. Į svetimas rankas tavo neigiama energija nepereina, taigi ji tiesiog nukrenta ant žemės kartu su plaukais.

Tradiciškai manoma, kad geriausias laikas kirpimuisi – priešpilnis. Tai tikra tiesa, nes plaukai šiuo periodu nuostabiai “sugula”, greitai auga ir mažiau slenka. Tačiau renkantis kirpimosi dieną, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į mėnulio fazę, bet ir į jo padėtį Zodiako ženkluose.

Pats palankiausias laikas keisti šukuoseną – kuomet mėnulis būna Liūto ženkle. Tu pati būsi geros nuotaikos ir tiek kirpimas, tiek plaukų dažymas seksis kuo puikiausiai. Dar viena labai sėkminga diena – kuomet mėnulis būna Mergelės ženkle. Šią dieną daryta šukuosena ilgą laiką išlaiko savo formą. Be to, tu būsi “atspari” norui eksperimentuoti, taigi bent jau neišeisi iš kirpyklos su šukuosena, dėl kurios sekančią dieną reikėtų gailėtis. Žinoma, jei nori kardinaliai pasikeisti – tuomet pokyčiams ši diena tikrai ne pati tinkamiausia.

Dieną, kuomet mėnulis yra Svarstyklių ženkle, geriausia pašvęsti kompleksinėms grožio procedūroms, t.y. apsilankyti ne tik pas kirpėją, bet ir pas kitus specialistus, dirbančius grožio srityje. Tik prieš tai būtų pravartu iš anksto susiplanuoti, kiek konkrečiai pinigų gali leisti sau išleisti.

Apsilankymo pas kirpėją vertėtų vengti tuomet, kai mėnulis įžengia į Žuvų ženklą. Problema bus ne tame, kad kirpėja prastai atliks savo darbą, o tavo emocionalume ir jautrume. Vargu, ar tau kas nors įtiks, taigi kam be reikalo gadintis sau nuotaiką?

Neverta kirptis, kai mėnulis būna Avino ženkle. Tokiomis dienomis apima vidinė įtampa ir nekantrumas, taigi grožio procedūros gali labiau erzinti, nei džiuginti. Be to, didelė traumų tikimybė. Kuomet mėnulis atsiduria Jaučio ženkle – taip pat geriau susilaikyti nuo kirpimosi, nes sekančią dieną greičiausiai gailėsiesi prarastų plaukų.

Jei tavo plaukai auga labai greitai, ir tu norėtum, kad jie augtų lėčiau, kirpkis delčios metu. Tiesa, jei kirpėjas turi “lengvą ranką” - tai nepadės, nes plaukai atauginės kaip ir įprastai, maždaug 1.5-2 cm per mėnesį. Delčia – puikus laikas ir plaukų priauginimui. Tokiu būdu tu ne tik kompensuosi savo energijos sumažėjimą, bet ir galėsi džiaugtis geru ir ilgalaikiu rezultatu.


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
ausra
2013-10-27 01:24:30
O kaip zinoti kada menulis liuto mergeles ir t.t.zenkle.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (201)
simona