Vaikai > Ugdymas > Juokingos istorijos iš...
 

Juokingos istorijos iš mokytojų gyvenimo


2014 05 20 | Autorius: Mama.lt
 

Juokingos istorijos iš mokytojų gyvenimo

Populiarame socialiniame tinklapyje mokytojai buvo paprašyti pasidalinti juokingomis istorijomis, kurios jiems nutiko ugdant ir mokant vaikus. Siūlome paskaityti kelias iš jų ir smagiai pasijuokti!

Dirbu pradinių klasių mokytoja. Pernai klasėje buvo kilimas, kurio kraštai buvo papuošti abėcėle. Vienas berniukas vardu Dimitrijus visada sėsdavo tik ant D raidės. Vieną dieną toje vietoje atsisėdo mergaitė ir Dimitrijus pradėjo ją vilkti šaukdamas: „Dink nuo mano D ir sėdėk ant savo Z!“ Mergaitės vardas Zarija.

Dirbu su ikimokyklinukais. Tikrai dažnai pasitaiko, kad į tualetą nuėję vaikai grįžta su nusmukusiom kelnėm, kartais nepavyksta užtrauko užsisegti ar sagų susisagstyti. Vieną dieną berniukas išbėgo iš tualeto, nuleistomis kelnėmis ir pliku užpakaliu šaukdamas: „Pažiūrėkit, kaip aš moku!“ Pasirodo, kad jis išmoko nusišlapinti stovėdamas.

Karjeros pradžioje dirbau su trečiokais. Buvo diena prieš atostogas, taigi nesimokėm, o žiūrėjome filmus, valgėm picą. Prieš tai prašiau vaikų ką nors paruošti bendraklasiams - ar kokį darbelį, ar saldainių atnešti, ar prižiūrint mamoms sausainių iškepti.
Vienas mano mokinys buvo iš tikrai neturtingos šeimos, bet pats sumąstė visiems padaryti knygų skirtukus. Jis namie neturėjo kartono, tačiau rado senas pakuotes tėčio darbe. Jo tėtis dirbo alkoholio parduotuvėje, o pakuotės buvo nuo cigarečių dėžių.
Vaikas tokius skirtukus ir atnešė - vienoje pusėje jo paties piešinukai, o kitoje... cigarečių reklama.
Dėkoju vyresnei kolegei, kuri nepasimetė - mes greitai priklijavome spalvoto popieriaus ir uždengėm cigarečių reklamą, o skirtukus laminavom. Berniukui pasakėm, kad taip jie tarnaus ilgiau ir tiek jis, tiek kiti vaikai buvo labai laimingi.

Ikimokyklinukams rodžiau paveiksliukus su pabaisiukais, kurie turėjo kelias akis, rankas, kojas ir panašiai. Užduotis buvo suskaičiuoti, kiek pabaisa turi papildomų akių, rankų, kojų ir garsiai pasakyti. Vienas vaikas keldamas ranką pradėjo rėkti: „Vienas užpakalis! Vienas užpakalis“.
Tiesą sakant, tai vaikas juk buvo teisus...

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Eglė