Namai > Interjeras > Oranžinė spalva interjere
 

Oranžinė spalva interjere


2014 05 21 | Autorius: Mama.lt
 

Gausiai oranžinio interjero tikriausiai retas norėtų, tačiau šios spalvos detalės puikiai pagyvinina aplinką, energizuoja ir gerina nuotaiką. Kviečiame pasižiūrėti keletą idėjų ir patinkančią pritaikyti kuriant savo namų jaukumą.

Pagalvėlės, užuolaidos
Tai tikrai pigus ir greitas būdas, norint atsinaujinti. Oranžinė spalva dailiai atrodys pastelinių spalvų kambaryje, o jeigu nenorite taip ryškiai iššokančios vienos spalvos, tai ryškiai oranžinę gesinkite turkio, tamsiai mėlyna ar rudos atspalviais.

Viena siena
Kiek ilgiau užtruksite, jeigu nuspręsite perdažyti ar pertapetuoti savo kambarį - oranžine spalva padabinkite vieną sieną (jeigu norite drąsesnio sprendimo, tai vieną sieną bei lubas), kambario vientisumą kurkite keletu papildomų oranžinių detalių. Smagiai atrodys tiek pagalvės ar lovos apklotas, tiek ir vaza ar žvakidės.

Spintelės/ lentynos sienelė
Nusprendę atnaujinti pabodusią spintelę ar lentyną nepabijokite jos vidinės sienelės nudažyti ryškia spalva - ją šiek tiek pridengs vidun sudėti daiktai ar knygos, tačiau išlendantys ryškiaspalvalviai lopinėliai tikrai pakels nuotaiką! Ypač tinka darbo aplinkai, paauglių kambariams!

Indai
Jeigu virtuvė nedidelė ir tamsoka, tai drąsiai rinkitės oranžinius indus, puodus. Tas praverčia dar ir tais atvejais, kai trūksta vietos viskam suslėpti spintelėse - tinkamai parinkti ir tarpusavyje suderinti rakandai gali tapti nuostabiomis interjero detalėmis! O dar pridėkite oranžinius vazonus su prieskoninėmis žolelėmis ir turėsite jaukią bei šiluma spindinčią virtuvėlę, kurioje mielai laiką leis visa šeima!

Modernumas ir klasika
Ryškiai oranžinė spalva mums siejasi su moderniais interjerais, tačiau nebijokite eksperimentuoti, tinkamai suderinus detales tokia modernumo bei klasikos sintezė atrodo ir stilingai, ir gaiviai. Toks variantas idealus, jeigu šeimos narių skoniai nelabai sutampa ir vieni pageidauja matyti klasikinį stilių, o kiti norėtų šio to modernesnio.

Rytas su oranžine spalva
Pripažinkime, kad gyvendami Lietuvoje dažniausiai nubundame matydami blankią šviesą (o žiemą keltis tenka tamsoje), tad oranžinė spalva rytais iš tiesų puikiai nuteiktų, padėtų lengviau atsibusti ir dieną pradėti su šypsena.
Oranžinis pusryčių stalelis - padėklas (tereikia sukalti porą dažytų lentų), oranžiniai rankšluoščiai vonioje ar ryškiaspalviai puodeliai bei pusryčių lėkštes - štai jums ir receptas apelsinais kvepiančiai ir energija spinduliuojančiai dienai!


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Mantas