Sveikata > Moters sveikata > Anticeliulitiniai šveitikliai
 

Anticeliulitiniai šveitikliai


2014 12 19 | Autorius: Mama.lt
 

Anticeliulitiniai šveitikliai

Celiulitas - dažna ir nemaloni daugelio moterų problema, kylanti dėl jungiamojo ir riebalinio audinių disbalanso. Deja, bet šiuo metu nėra vieningo atsakymo, kodėl šis disbalansas kyla - vieni kaltina genetiką, kiti - sporto stoką ir sėdimą darbą, treti - netinkamą mitybą.

Siūlome išbandyti kelis su celiulitu padedančius kovoti šveitiklius ir išsirinkti jums tinkamiausią.

Sausas šveitimas

Šis metodas naudingas ir toms, kurios celiulito neturi, jis atjaunina, stangrina odą. Reikėtų įsigyti natūralių, geriausia augalinės kilmės šerelių šepetį kūnui. Patogiau rinktis šepetį ilgesne rankena, bus lengviau pasiekti problemines vietas.

Kasdien reikėtų šveisti sausą odą, pradedant nuo blauzdų ir kylant link užpakaliuko. Jeigu rankų oda taip pat problematiška, tai šveiskite nuo delno link pažasties. Geriausią tą daryti prieš maudynes duše.

Procesas nėra itin malonus, šveisti reikėtų gan stipriai, įbrėžti odos, žinoma, nereikėtų, tačiau trumpalaikis odos paraudimas yra normalus.
Toks šveitimas aktyvina kraujo ir limfos tekėjimą, tad padeda pažeistų audinių atsistatymui.

Kavos šveitiklis

Jums reikės:
4 šaukštų kavos tirščių (jau užplikytų, tad tiesiog išgerkite kavą, o tirščius pasilikite);
3 šaukštų cukraus;
2-3 šaukštų išlydyto kokosų aliejaus (galima pakeisti skystu medumi).

Visus ingredientus sumaišykite, turėtumėte gauti pastos konsistencijos masę. Jeigu jos nesunaudosite vienu kartu, tai ji sukietės - tame nieko blogo, galima pašildyti mikrobangų krosnelėje ar virš puodo su vandeniu. Arba tiesiog pasigaminkite tiek šveitiklio, kiek sunaudojate vienu kartu.

Šį šveitiklį reikėtų naudoti 2-3 kartus per savaitę, tereikia sukamaisiais judesiais, gan stipriai išmasažuoti problemines vietas ir nuplauti vandeniu. Rezultatus turėtumėte pastebėti po poros savaičių.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters...

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Deividas