Nėštumas > Po gimdymo > Naujagimio nuotraukos...
 

Naujagimio nuotraukos ligoninėje: 5 patarimai (foto)


2014 05 02 | Autorius: Mama.lt
 

Gimimas yra didžiulis ir smagus įvykis visai šeimai. Šaunu turėti ir ligoninės nuotraukų su ką tik gimusiu vaikeliu - juk tai nuostabus prisiminimas, šias nuotraukas bus įdomu pasižiūrėti giminaičiams, kurie negalėjo atvykti aplankyti gimdyvės ir naujagimio. O ir pačiam vaikui, kuomet paaugs, turėtų būti tikrai įdomu pamatyti, koks mažylis jis kadaise buvo. Dalinamės keliais fotografų patarimais!

Kuo daugiau šviesos ir uždara diafragma

Prieš pradėdami fotografuoti atverkite visas palatoje esančias žaliuzes, fotografuokite tada, kai dienos šviesa ryškiausia, geriausia vidurdienį. Kuomet palatoje bus pakankami šviesu fotografuokite uždara diafragma, tai galėsite maksimaliai išryškinti vaikelį.

Tik vaikas

Būtinai pasidarykite nuotraukų, kuriose fiksuojate tik vaiką - turėkite bent kelias nuotraukas, kuriose užfiksuosite vos gimusio vaikelio susiraukšlėjusią odelę, galite atskirai nufotografuoti rankutes, pirštukus, akeles. Stenkitės, kad į kadrą nepatektų aptarūra, žaislai ir t.t.

Detalės

Pafotografuokite patalos detales - antklodėlę, gėles, medicinines korteles, naujagimio apyrankę.

Visa palata
 

Padarykite ir kelis palatos kadrus, juk bus įdomu prisiminti, kokioje aplinkoje pasaulį išvydo jūsų stebuklas. Paprašykite nusifotografuoti ir vaikelį priėmusį gydytoją, seseles. Galbūt šių žmonių daugiau net neteks sutikti, tad jūsų mažylis bent jau šitaip pamatys, kas jam padėjo gimti.

Mamytė ir naujagimis

Žinoma, pačios svarbiausios, gražiausios ir švelniausios nuotraukos yra mamos ir vaiko... Fiksuokite pirmąjį maitinimą, pirmiuius prisilietimus. Nepamirškite nufotografuoti ir naujai iškepto tėčio, taip pat ir broliukų ar sesučių, senelių.


 
Taip pat skaitykite
Natūralu, kad susilaukusios mažylio mamaytės greitai išvargsta - kūnas dar nespėja atsigauti po gimdymo, o jau tenka stačia galva...

Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų....

Lietuvos bioetikos komitetas ragina žmones atsargiau vertinti privačių virkštelės kraujo bankų Lietuvoje vykdomą veiklą ir neskubėti...

Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ surengtoje šeimų šventėje...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Margarita