Vaikai > Vaiko priežiūra > Juosta galvytei iš senų...
 

Juosta galvytei iš senų marškinėlių (video)


2014 03 15 | Autorius: Mama.lt
 

Juosta galvytei iš senų marškinėlių (video)

Žinoma, kad visos norime puošti savo vaikelius, o kada mažylių kasos ima ilgėti, tai prisideda ir troškimas puošti jų galvytes bei plaukučius. Tad siūlome pačioms pasidaryti medžiaginę plaukų juostą, kuri tiks ir mažylėms, ir didesnėms mergaitėms.

Jums reikės senų medvilninių marškinėlių, siūlo ir adatos, žirklių, trupučio laiko ir kantrybės. Iš marškinėlių iškirpkite 2 juostas. Jos turi būti 2-3 pirštų storumo.

Medžiagos juostas šiek tiek patampykite, lenkite pusiau (iš principo, tai galima lenkti ir trigubai, ir keturgubai, viskas priklauso nuo to, kokio storumo plaukų juostos pageidaujate ir kokio dydžio buvo marškinėliai, kuriuos sukarpėte ir nuo to, ar papuošalas yra skirtas kūdikio, paaugusios mergytės ar jūsų galvytei).

Dabar sunkioje (bet tik iš pirmo žvilgsnio) dalis - gražiojo mazgo pynimas. Jį išmoksite pasidaryti stebėdamos video pamoką. Surišusios mazgą jį dar palyginkite pirštais. Dabar turite gražų mazgą ir palaidus medžiagos galus - pamatuokite pagal galvą, nereikalingą dalis nukirpkite, o galus paprasčiausiai susiūkite. Viskas!

P.S. Galite naudoti ir skirtingu spalvų medžiagos juosteles, tuomet galvos aksesuaras bus dar smagesnis.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Gabriele