Namai > Interjeras > 20 dekoro idėjų...
 

20 dekoro idėjų mergaičių kambariui (foto)


2014 08 16 | Autorius: Mama.lt
 

20 dekoro idėjų mergaičių kambariui (foto)

Norėdami sukurti jaukią ir saugią aplinką savo angeliukams stengiamės ypatingai papuošti jų kambarius - skubame į pagalbą ir pateikiame idėjų mažosioms princesėms.

Siūlome įsivaizduoti, kad jūs esate mažylė - visų pirma, tai pabandykite susitapatinti su dukros ūgiu, atsiklaupkite ir apsižvalgykite. Gal pakabinote labai gražų ir mielą paveiksliuką, tačiau dabar suprantate, kad mergytė jo net nemato? Gal ji pati negali patogiai užlipti ant kambaryje esančios sofutės? Gal jai sunku pasiekti žaisliukus,k nygeles, rūbelius ir nuolat reikalinga suaugusiųjų pagalba? Žinoma, nesakome, kad reikia kambarį užpildyti miniatiūriniais baldeliais ant kurių mama, atėjusi pažaisti su dukra, jausis nepatogiai, o tėtis net ir prisėsti bijos... Gal tiesiog geriau grindis nukloti didžiūlėmis pagalvėmis sėdėjimui, o sienas papuošti stilingais lipdukais priklijuotais prie pat grindų?

Surinkome šaunių idėjų, kurias galėsite ar nukopijuoti, ar šiek tiek modifikuoti ir prisitaikyti savo gražuolyčių kambariams:


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
Asta
2015-03-23 00:06:00
vaikiškų sienų lipdukų mergaitėms su princesėm, fėjom mes atradom www.lipdukai.eu
Inga
2013-07-22 12:01:44
Kazkoks neisbaigtas straipsnis. Atrodo, kad turetu buti daugiau puslapiu, nuotrauku... O cia tik apstrakciai...Nusivyliau.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Rusne&Jore