Vaikai > Laisvalaikis > Kelionės su vaikais:...
 

Kelionės su vaikais: žaidimai važiuojant automobiliu


2013 05 21 | Autorius: Mama.lt
 

Kelionės su vaikais: žaidimai važiuojant automobiliu

Orui gerėjant tikriausiai norisi daugiau pakeliauti, aplankyti senelius ir giminaičius, o visi tėveliai puikiai žino, kad ilgesnis važiavimas automoboliu neretai reiškia irzlius mažylius. Siūlome keletą žaidimų, kurie padės važiavimui neprailgti.

Aš galvoju apie... Susitarkite apie ką galvosite - apie bendrus draugus, giminaičius, gyvūnus, šalis, gamtos reiškinius ir pan. Žaidžiantieji turi klausti klausimų į kuriuos galima atsakyti teigiamai arba neigiamai. Pavyzdžiui, jeigu tai gyūvūnas, tai galima klausti, ar jis kniaukia, ar loja, ar jis didesnis už automobilį ir t.t. Laimi tas, kuris galiausiai atspėja apie ką buvo galvojama.

Žodis. Šis žaidimas tinkamas žaisti su vyresniais vaikais, o ir suaugusiems jis pakankamai smagus. Tereikia stebėti pravažiuojančių automobilių registracijos numerių raides ir bandyti iš jų sudėti žodį kuriame raidės atsikartotų ta pačia tvarka, pavyzdžiui, jeigu raidės yra DDU, tai išeina: diedukas, dundulis, draudimus.

Sąrašas. Prieš kelionę sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos reikia pastebėti - žinoma, jis turi būti realus, juk važiuodami Lietuvoje tigro nepamatysime, tačiau varną, malūną, rapsų lauką tikrai galime išvysti. Pirmasis pamatęs obejktą iš sąrašo šūkteli, parodo kitiems ir pasižymi savo lape pliusiuką. Laimi tas, kuris pirmiausia pastebi visus sąrašo objektus arba kelionės pabaigoje būna jų pamatęs daugiausiai.

Spalvos. Reikia stebėti pravažiuojančių automobilių spalvas, jeigu pravažiavo mėlynas automobilis, tai imame vardinti kitus mėlynus daiktus - dangus, upė, ežeras, jūra, žydintys linai, Europos Sąjungos vėliava. Reiktų tik prisilaikyti taisyklės ir vardinti tuos dalykus, kurie įprastai būna tik mėlyni, kitu atveju, bet kuriai spalvai būtų galima nuobodžiai priskirti puodelį, suknelę, sofą. Arba su mažyliais galite susitarti, kad daiktus jie konkretizuotų, pavyzdžiui, mėlynos tėčio akys, mėlyna sėsės kuprinė.

Pažinkime Lietuvą (...ir pasaulį). Išsirinkite vieną raidę ir vardinkite, kuo daugiau miestų - pavyzdžiui, Kaunas, Kelmė, Kernavė, Kretinga, o vėliau galima pridėti ir Keiptauną, Kiolną ar Kabulas.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (195)
gabija