Vaikai > Laisvalaikis > Originalūs ir keisti...
 

Originalūs ir keisti garsenybių vaikų vardai


2014 02 17 | Autorius: Mama.lt
 

Visi nori savo vaikui sugalvoti ypatingą ir prasmingą, originalų ir įdomų vardą. Garsenybės šioje srityje tikrai pirmauja. Tiesa, kartais tas išsiveržimas į priekį yra gerokai per didelis.

Claire Danes sūnus Cyrus Michael Christopher

Kyras yra persų karalius, imperijos įkūrėjas. Kiti berniuko vardai įprastesni: Maiklas yra vidurinis berniuko tėčio vardas, Kristoferis - senelio garbei.

Drew Barrymore dukra Olivia

Vardas gal ir įprastas, tačiau jo atsiradimo istorija įdomi - nėštumo pradžioje Drew skaitė knygą, kurioje buvo rašoma, jog tuo metu jos vaikas tebuvo alyvuogės dydžio. (angl. olive - alyvuogė)

Reese Witherspoon sūnus Tennesse

Tenesis yra viena iš JAV valstijų, joje aktorė pragyveno didžiąją vaikystės dalį, čia gimė jos mama, tad šios valstijos pavadinimas aktorei turi ypatingą reikšmę.

Nicolas Cage sūnus Kal-El

Tikriausiai žinote, kad aktoriaus tikroji pavardė yra Coppola, tačiau jis ją pats pasikeitė į Cage. Žinote, kodėl? Nes jo mėgstamo komiksų herojaus vardas yra Luke Cage. Tęsiant šeimos tradiciją vyrukas sūnų pavadino Kal-El - pagal kito komikso herojaus vardą.

Jason Lee sūnus Pilot Inspektor

Jason Lee galite prisiminti iš situacijų komedijos „Mano vardas – Erlas“. Savo sūnų vyrukas pavadino tikrai neįprastai, vardas Pilot, aktoriaus teigimu, jam šovė į galvą, kai jis klausėsi grupės Grandaddy dainos, kurioje yra tokie žodžiai: „Jis yra paprastas, jis kvailokas, jis pilotas.“
Kodėl prie piloto dar ir inspektorius atsirado aktorius nekomentuoja. Gal ir nereikia.

Gwyneth Paltrow dukra Apple

Tikriausiai žinote, kad Gwyneth Paltrow ir jos vyro Chris Martin iš roko grupės Coldplay pirmagimės vardas yra Apple (angl. apple - obuolys). Kodėl? Aktorė kartą bandė tą nelabai rišliai paaiškinti vienoje televizijos laidoje: „Kai laukiausi, tai dukros tėtis tiesiog tarstelėjo, kad jeigu bus mergaitė, tai reiktų ją pavadinti Apple. Ir man tai tiesiog nuskambėjo kažkaip mielai. Ir man iškyla toks gražus vaizdinys, juk obuoliai iš esmės yra gražūs, glotnūs, blizgūs, tokie tobuli. Ir tai primena Bibliją, ir tiesiog gražiai skamba.“

The Edge (iš roko grupės U2) dukra Blue Angel

Sunku, ką ir pakomentuoti... Vertimas būtų Mėlynasis Angelas.

Courteney Cox dukra Coco

Coco yra tiesiog mamos pravardė, meilus kreipinys, kuriuo į ją kreipiasi vyras, bičiuliai, giminaičiai.

Michael Jackson berniukai Prince Michael ir Prince Michael II

Popkaralius scenoje buvo dieviškas, tačiau visi žino, kad santykiai šeimoje taip ir nesusiklostė. Nepasiant to, bene talentingiausias mūsų laukų atlikėjas spėjo itin originaliai pavadinti sūnus - pirmagimio vardas yra Prince Michael, o antrojo tiesiog Prince Michael II. Beje, antrąjį sūnų garsusis daininkas ir šokėjas vadino pravarde Blanket (angl. blanket - antklodė).

Robert Rodriguez vaikai Rocket, Racer, Rebel, Rogue and Rhiannon

Robert Rodriguez vardas gal nelabai pažįstamas, bet jo režisuoti filmai tikrai matyti - „Šnipų vaikučiai“, „Desperado“, „Sin City“ ir kt.
Gal reiktų pradėti nuo to, kad gan keista pagerbti save visiems vaikams duodant vardus ir pirmosios savo paties vardo raidės... Na, o jeigu tai nestebina, tai tiesiog išverskime jo vaikų vardus: angl. rocket - raketa, angl. racer - lenktynininkas, angl. rebel - maištininkas, angl. rogue - padauža, angl. rhiannon - amarilis.

Jamie Oliver dukros Poppy Honey Rosie Oliver, Daisy Boo Pamela Oliver, Petal Blossom Rainbow Oliver ir sūnus Buddy Bear Maurice Oliver

Garsusis šefas tikrai yra smagus ir optimistiškas žmogus ir tą papildomai įrodė duodamas vaikams vardus. Pabandykime išversti: dukrelės: Aguona Medus Rožytė, Ramunė Boo (šis žodis slengu reiškia „mano mergytė“, „mano mažutė“) Pamela, Žiedlapis Žiedelis Vaivorykštė, sūnelis: Bičiulis Meškutis Mauricijus.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (156)
Joris