Sveikata > Moters sveikata > CELIULITAS? Laikas veikti!
 

CELIULITAS? Laikas veikti!


2013 11 05 | Autorius: Mama.lt
 

Turbūt įgriso ir patsai žodis „celiulitas“ ir visa, kas su juo susiję. Deja, artėjant pavasariui neišvengiamai norėsime pasipuošti trumpu sijonėliu, taigi celiulito problema vėl tampa skausmingai aktuali. Ko tik nedarėte – išbandyta daugybė kremų, masažų, dietų ir kitokių metodų... Tačiau visos pastangos baigdavosi tik trumpalaikiu pagerėjimu arba nusivylimu. Celiulitas – visagalis?! Ne! Atėjo laikas imtis užtikrintų priemonių.

Naujovė
Medicinos klinika „Mirameda“ - vienintelė Lietuvoje, kuri Jums siūlo unikalų ir veiksmingą būdą kovoti su celiulitu. Tai ypatingas, stiprus duetas, kurio poveikis maloniai nustebino nemažai moterų. Efektyvaus dueto komponentai – vakuuminis masažas ir poodinės ozono injekcijos.

Limfa ir figūra
Medicinos specialistai celiulito atsiradimą sieja su limfos cirkuliacijos sutrikimais (limfostazėmis). Limfa užsistovi atskirose kūno srityse nesveikai gyvenant, patiriant stresų, sergant lėtine liga. Pablogėja sveikata ir savijauta: tinsta galūnės, vakarop kojos tampa sunkios it švino pripiltos, greitai pavargstama, kamuoja dusulys, nervingumas. Limfostazės kenkia ne tik savijautai, bet ir išvaizdai: poodinis riebalų sluoksnis atsiranda labiausiai nepageidaujamose srityse - ant liemens, nugaros, šlaunų, sėdmenų.
Užsistovėjusi limfa iš riebalinių ląstelių negali „išplauti“ susikaupusių toksinų, o jų sąveika su riebaliniu odos audiniu ir sudaro kietas celiulitines granules. Ant kojų, šlaunų, sėdmenų atsiranda vis storėjanti, grublėta ir neestetiška „apelsino žievelė“.

Naudingas duetas
Celiulitą galimą įveikti! Nuo seno žinomas specialus, rankomis atliekamas, bet gana skausmingas limfodrenažinis masažas, normalizuojantis limfos cirkuliaciją.

Dabar tai atlieka pirmasis efektyvaus dueto narys - naujos kartos kompresinis vakuuminio masažo aparatas. Maloniai ir atpalaiduojančiai! Tereikia patogiai įsitaisyti. Vakuuminiu aparatu švelniai koreguojamos probleminės kūno vietos (kojos, šlaunys), kaklas, veidas (pvz., pagurklio sritis). Masažas kryptingai išjudina užsistovėjusią limfą. Eilės tvarka paveikiamos sąnarių, šlaunų grupės. Neutralizuojami ir šalinamiriebaliniame audinyje susikaupę toksinai, mažėja riebalinis sluoksnis.
Sparčiai nyksta celiulitinės granulės ir klostės (valio!). Vakuuminis masažas neleidžia atsirasti naujiems celiulito dariniams.

Antrasis dueto narys – ozonas. Tai natūralus, mediciniškai paruoštas ir labai naudingas elementas. Medicinos klinikoje “Mirameda” moterims, norinčioms gyventi be celiulito, atliekamos specialios ozono injekcijos į celiulito pažeistas vietas. Ozonas gerina kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą. Svarbiausia – jis veiksmingai naikina celiulitines granules ir atjaunina visą organizmą!

Vakuuminis masažas kartu su ozono terapija greitai ir efektyviai padeda atsikratyti net ir įsisenėjusio celiulito. Naudingasis duetas turi dar vieną, itin aktualią moterims savybę – dar ir lieknina. Tai puiki investicija į Jūsų grožį ir sveikatą!

Išbandyk ir džiaukis
Laikas veikti jau dabar, pasikliaujant nauju ir patikimu „anticeliulitiniu“ ginklu. Kas gali būti iškalbingiau už puikią Jūsų savijautą, aprasojusį iš nuostabos veidrodį, pavydžius draugių šūksnius ir susižavėjusius vyrų žvilgsnius, kai išdidžiai pražingsniuosite su dailiai aptemptu mini sijonėliu...

Registracija ozonoterapijai grožiui: http://www.ozonoterapija.lt/groziui.php


 
Taip pat skaitykite
Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters...

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Simukas