Vaikai > Laisvalaikis > „Pure Future Hacienda...
 

„Pure Future Hacienda 2013" – per Žolines net keturios naktys Trakuose


2013 05 15 | Autorius: Mama.lt
 

Aštuntus metus vykstantis ir jau etalonu tarp elektroninės muzikos renginių spėjęs tapti festivalis „Pure Future" plečiasi. Šiais metais organizatoriai kviečia pasinaudoti ilgojo savaitgalio dovanojama laisve ir Trakuose pasilikti ilgiau. Tai bus keturios naktys, kupinos nerealios muzikos ir neišdildomų įspūdžių, kuriuos bus nepaprastai malonu prisiminti pilko  rudens ir ilgos žiemos metu.

Festivalis plečiasi ne tik dienomis kalendoriuje, bet ir pasipildo dar viena erdve, kurioje sudarytos visos sąlygos festivalio svečiams atsikvėpti dienos metu, o sutemus pašėlti. Tai šalia pilies esantis modernus kempingas-poilsiavietė „Wellness & relax park Slėnis“. Šioje išpuoselėtoje aukščiausio lygio poilsiavietėje galima išsinuomoti apartamentus, namelį ar tiesiog kambarį, pasilepinti SPA procedūromis, sveiku maistu ar tiesiog mėgautis vandens pramogomis „Forest Beach“ – įspūdingiausioje Galvės ežero pakrantėje. Dalyvių patekimu į pilyje esančią pagrindinę sceną rūpinsis gausios vandens transporto pajėgos, nuo irklinės valtelės iki jachtų ir motorlaivių. Pageidaujantys galės apsigyventi palapinių miestelyje arba atvykti su kemperiu. Visame 6 hektarų poilsiavietės plote aplinka bus pastoviai prižiūrima, čia nerasite jokių šiukšlių, purvo, nemalonių kvapų ar kitų įprastų gamtoje vykstančių festivalių atributų. Turintys gyvenamą plotą poilsiavietėje gauna abonentą į visus renginius Trakų Pilyje bei kempinge.

Festivalio dalyvių laukia 3 scenos: viena kempingo teritorijoje, kita paplūdimio, trečia, ir pagrindinė - Trakų Pilyje. Kaip visada – tik rinktiniai atlikėjai, tik kokybiškiausias garsas, dekoracijos ir apšvietimas. Atlikėjų sąrašas nuolat pildomas, šiuo metu galime atskleisti, kad atidarymo naktį savo pasirodymu džiugins „Gus Gus“ (Islandija) o juos apšildys duetas iš Australijos „Parachute Youth".

Duetas iš Australijos „Parachute Youth"

Tikriausiai sunku būtų rasti Lietuvoje bent vieną elektroninės muzikos gerbėją, kuris nebūtų girdėjęs apie „Gus Gus". Nuo savo susikūrimo 1995 metais „Gus Gus" išleido 10 albumų, 19 singlų, sukūrė ne vieną dešimtį itin didelio populiarumo sulaukusių Bjork, „Depeche Mode”, „Moloko”, „Sigur Ros” kūrinių versijų. Juos apšildantis „Parachute Youth" duetas iš Australijos, per du savo gyvavimo metus spėjo paragauti nemažai pasaulinės šlovės. Jų singlas „Can't get better than this" Sony In The Mix buvo pripažintas geriausiu 2012 metų singlu, o jo vaizdo klipas buvo nominuotas geriausio 2012 metų vaizdo klipo kategorijoje. Šiuo metu Europos topų viršūnėse sukasi jų naujausias hitas „Count to ten".

Be užsienio žvaigždžių, festivalio scenoje ketvirtadienį sužibs Jazzu su Leon Somov, kurių talentas nepalieka abejingų tiek Lietuvoje, tiek toli už jos ribų.

Siekdami visiškai išnaudoti ilgąjį savaitgalį, „Pure Future Hacienda" pradėsimė rugpjūčio 14 dieną, trečiadienį, o baigsime šeštadienį, per naktį vyksiančiu „Closing party", kuris nevaržomu šėlsmu vainikuos visą festivalį, kitaip tariant užbaigs Žolinių savaitgalį.

Tai bus labai ilgas, labai įsimintinas ir labai karštas savaitgalis. Tokių malonumų su fantastiška higiena negalėjo pasiūlyti nei vienas festivalis Lietuvoje. Tikėtina jog tai taps viena iš brangiausių ir kokybiškiausių festivalių zonų Europoje. Toks tikslas iškeltas anglijos turizmo ir pramogų agentūrai Hacienda, ji rūpinasi bilietų pardavimais bei marketingu Anglijoje.

Bilietais į festivalį nuo 2013 m. gegužės 8 d. pradeda prekiauti Bilietai.lt


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Dominykas