Namai > Santykiai > Seksuali moteris ir mama...
 

Seksuali moteris ir mama viename. Ar tai įmanoma?


2014 04 03 | Autorius: Mama.lt
 

Labai dažnai moterys, vos pagimdžiusios, persiorientuoja į naują režimą - moteris tampa mama. O ar įmanoma tą suderinti? Kaip būti ir seksualia bei aistringa moterimi savo vyrui, savimi pasitikinčia asmenybe pačiai sau, o kartu ir rūpestinga mama savo vaikučiams?

Internete teko skaityti daugeliui pažįstamą vienos jaunos mamos istoriją. Moteris pasakoja, kaip grįžus namo, jau po gimdymo vyras ją užtiko bandančią pasinaudoti pieno nutraukimo pompa. Ji prisimena, kad dėl skausmų tris paras beveik nemiegojo, nepriprausė, jos žodžiais kalbant, keturias, jos plaukai buvo susišiaušę, o apsivilkusi ji buvo senus marškinėlius: „Pienas lašėjo man nuo krūtų per pilvą ir kaupėsi į balutę ant paklodės, žliumbiau kas dešimt minučių, o tada atėjo mano vyras, ant rankų laikydamas miegančią mūsų dukrą, gražesnis net nei mūsų vestuvių dieną, pradėjau rėkti, kad nežiūrėtų į mane ir ėmiau raudoti dar stipriau“ - pasakoja jauna mama.

Toks vaizdas juk tikrai neatrodo seksualiai, ar ne? Nieko tokio. Ir neturi atrodyti. Pirmosiomis dienomis su vaiku ir nereikia būti seksualia mažule, savarankiška karjeriste ar dar bala žino kuo, dabar visiškai pakanka ir net privaloma būti tik mama. Ir reikia suprasti, kad pirmosios motinystės dienos, mėnesiai, dar net metai bus sunkūs, ypač, jeigu vaikas pirmasis. Bus dalykų, kurių nežinosite, bus situacijų, kurios glumins. Prisimenate, kaip mokėtės važiuoti dviračiu? Juk ir baisu buvo, ir keliai, alkūnės, gal net ir smakras buvo nubrozdinti. Užtat vėliau pavyko lėkti atsipalaidavus ir mėgautis vėjeliu!

Tad pirmiausia turite patogiai pasijusti mamos vaidmenyje, svarbu tik, kad neplautos galvos, pamiršto makiažo ir nudrengtų marškinėlių laikotarpis neužsitęstų amžinai. Ką daryti, kai jau ateina laikas susigrąžinti savo seksualumą?

Pasilepinkite!

Nusipirkite naujų drabužių, juk po gimdymo jūsų formos pasikeitė - jeigu klaikiai liūdite dėl paapvalėjusio pilvuko, tai džiaukitės putlesne krūtine, nusipirkite atviresnius marškinėlius. Kai paguldysite vaikutį, tai leiskite sau pagulėti vonioje su aliejais, susisupkite į šilkinį chalatą, pasipuoškite naujais seksualesniais apatiniais.

Motyvuokite save!

Viena mama pasakojo, kad mintyse susikūrė idilišką vaizdelį: „Pamačiau modelio, žaidžančio paplūdimyje su vyru ir dukromis nuotrauką ir pagalvojau... Juk ir aš galiu taip atrodyti su bikiniu, ir aš galiu taip žaisti su savo dukra, ir mano vyras irgi gali tuo mėgautis kartu, todėl pradėjau kasdien bėgioti, kūnas ėmė taisytis ir dabar laukiu nesulaukiu vasaros!“

Pabūkite su vyru!

Prisminkite jūsų pažinties pradžią - gal dažnai eidavote į kiną, o gal mėgdavote pasėdėti kavinukėje ir išbandyti naujus patiekalus? Kad ir ką darėte tikriausiai buvote aistringai įsimylėję, vis pasibučiuodavote, vienas kitą maitinote... Paskirkite dieną sau, seneliai ar draugai mielai vieną vakarą prižiūrės mažylius, ir atkurkite savo pirmuosius pasimatymus. Tik dviese! Vertinkite tai, kad esate tėvai, bet nepamirškite ir to, kad esate vienas kitą mylintys žmonės!

Atrodykite moteriškai!

Visos žinome, kad mamai reikia milijono daiktų - vystyklai, kremai, maistelis, penki kilogramai vienkartinių nosinaičių... Viskas yra gerai, bet negrūskite viso šio gėrio į bjaurias kuprines, įsigykite dailią, talpią ir moterišką rankinę. Avėkite patogius batus ir renkitės patogiai, tačiau nebandykite nei savęs nei aplinkinių įtikinti, kad vieninteliai patogūs drabužiai yra treningai, o vieninteliai patogūs batai - sportbačiai... Lengva suknutė ir lygiapadės basutės jums tikrai netrukdys stumti vežimo, o jausmas taip apsrirengus tikrai bus kitoks... 

Bendraukite su draugėmis!

Pastebite, kad jums sunku susišnekėti su draugėmis, kurios neturi vaikų? Nes jos nieko nesupranta apie vystyklus, ar ne? Tikriausiai, kad nesupranta, bet jos viską žino apie eilę kitų dalykų - apie madą, filmus, pramogas, galiausiai apie seksą ir vyrus. Kalbėkitės su jomis šiomis temomis taip, kaip kalbėdavote, kai neturėjote vaikų. O pokalbius apie košeles ir pirmuosius vaiko gugu ir gaga palikite susitkimams su kitomis mamytėmis.

Nekaltinkite savęs!

Prisiminkite tai, kad jūs esate moteris, jūs esate mylimoji, jūs esate draugė ir neteiskite savęs dėl šių vaidmenų. Išėjusi kavos su drauge, ieškodama seksualių apatinių ar aistringai besimylėdama su savo vyru jūs neišsižadate vaikų, jūs netampate bloga mama, jūs tiesiog smagiai leidžiate laiką, pasisemiate kitokios energijos tam, kad pasilsėjusi grįžtumėte pas mažylius su naujomis jėgomis. Juk laiminga mama - laiminga šeima!

Ir dar...

Prisimenate jaunos mamos ir jos bėgančio pieno istoriją, kurią aprašėme pradžioje? Žinote, ką darė jos vyras? Paguldė miegančią dukrą, isterikuojančiai mamai padėjo nusivalyti pieną ir ją apsikabino bei leido išsiverkti. Ir dar prisiminkite tą dviratį ir nubalnotus kelius... Ką darė jūs dviračiu važiuoti mokinę žmonės, kai nukrisdavote? Pakeldavo, papūsdavo skaudančius kelius ir džiaugėsi bei didžiavosi jumis, nes jūs mokėtės ir stengėtės, nes buvo tikri, kad pavyks jums išmokti tuo nelemtu dviračiu važiuot! Ir jūsų vyrai jumis didžiuojasi, dėkoja jums už vaikus ir supranta, kad dabar jūs, visų pirma, mama, kad reikia laiko, kol vėl tapsite mylima žmona ir seksualia partnere. Svarbu tik, kad taptumėte!


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Ignas