Namai > Santykiai > Atsisveikink su vienatve ir...
 

Atsisveikink su vienatve ir patirk meilę po vos 200 puslapių!


2013 04 17 | Autorius: Mama.lt
 

„Norėjau parašyti knygą iš savo moteriškos pozicijos ir norėjau ją skirti moterims. Man atrodo, kad visai neblogai pavyko!“ - žaviai juokadamasi apie savo knygą „Kaip susirasti svajonių vyrą?“ pasakoja autorė Ineta Grytė.

Ilgai moterų ir vyrų santykius angrinėjusi, patirtį turinti, daugeliui padėjusi atrasti kelią į laimę, susidoroti su asmeninėmis problemomis ir labiau pasitikėti savimi išmokiusi žmonių santykių specialistė prie kavos puodelio dar kartą dėkoja tiek savo draugėms, kurios paskatino imtis plunksnos (tiksliau, atversti teksto redagavimo programos langą kompiuteryje), tiek ir savo antrajai pusei su kuriuo moteris susipažino pati laikydamasi savo patarimų, taip patvirtindama savo knygos veiksmingumą.

Klystume, jeigu knygą „Kaip susirasti svajonių vyrą?“ vertintume, kaip instrukciją, kuri padės atrasti tą vienintelį. Tai, visų pirma, kelias į pačią save, savo moteriškumą, tai pasitikėjimo savimi ir meilės sau vadovėlis, o juk tuomet kada mylime pačios save, tai ir mus myli. „Niekuomet nepamiršk, kad šiame pasaulyje esi vienintelė ir nepakartojama, o tavo ateitis yra tik tavo pačios rankose! “ - kaip tikra geriausia draugė primena Ineta.

Ši knyga kupina moteriškų patarimų, tikrų gyveniškų istorijų, tiek iš autorės, tiek ir iš jos aplinkos žmonių kasdienybės, tad su kiekvienu žodžiu labai lengva susitapinti, o lengvas, bet informatyvus rašymo stilius skaitymą paverčia malonumu: „Sąmoningai vengiau sudėtingos terminologijos, mokslinio stiliaus, nenorėjau knygos užkrauti statistika ir tyrimų aprašymais – jeigu kada tapsiu dėstytoja ir rengsiu vadovėlį studentams, tai tuomet rašysiu kitaip... Ši knyga man pačiai labai brangi ir asmeniška, aš pati ja tikiu, norėjau savo žiniomis ir patarimais pasidalinti su didesniu ratu žmonių, juk anaiptol ne visi gali sau leisti lankytis pas psichologą, o, tuo tarpu, toks, internetinis knygos formatas ir pigus, ir plačiai bei greitai pasiekiamas“ - pasakoja knygos autorė.

Knygos pabaigoje pateikti keli itin išsamūs testai, kurie padės dar geriau įsivertinti tai, ko iš tiesų norite ir siekiate, jų pagalba tampa lengviau nusipiešti vyro, su kuriuo pajusite tikrą laimę, portretą, jie taip pat pasitarnaus ir kaip lakmuso popierėlis klaidoms, kurias darėte seniau.

„Ši knyga – tai galimybė pažvelgti į save iš šalies, įvertinti savo privalumus ir trūkumus, pasimokyti iš svetimų klaidų ir žengti tvirtą žingsnį savo laimės link. Ar esate pasiruošusios užkariauti savo išrinktojo širdį? “ - knygos pradžioje intriguoja autorė. O mums belieka palinkėti jums sėkmės, leidžiantis į įdomią ir turitingą kelionę po savo vidinį pasaulį, kurios pabaigoje jūsų laukia plati šypsena, drąsus ir atviras požiūris į ateitį ir, žinoma, meilė.

Jeigu esate pasirengusios pajusti meilę, žingsniuoti iškėlusios galvą ir jaustis iš tiesų laimingomis skaitykite knygą „Kaip susirasti svajonių vyrą?“.
 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Jokūbas