Vaikai > Laisvalaikis > „MyFerryLink“ su...
 

„MyFerryLink“ su milžinišku svečiu patenka į rekordų knygas. Milžiniška afrikietiška sraigė aptikta kelte!


2013 04 01 | Autorius: Mama.lt
 

„MyFerryLink“ su milžinišku svečiu patenka į rekordų knygas. Milžiniška afrikietiška sraigė aptikta kelte!

2013 m. kovo 28 d.: Kelto Duvras – Kalė operatorius „MyFerryLink“ šią savaitę pateko į rekordų knygas po to, kai sraigė, aptikta jo automobilių denyje, Gineso pasaulio rekordų knygos buvo pripažinta didžiausia tos rūšies sraige. Visuotinai žinomas kaip gigantiška afrikietiška sraigė padaras svėrė 463 gramus, o kiauto ilgis siekė 38,6 cm.

Sraigę antradienio vakare „MyFerryLink“ kelte „Rodin“ aptiko keleiviai, manoma, kad įveikusi kelią iš Afrikos, per Ispaniją ir Prancūziją ji buvo atgabenta ant sunkvežimio važiuoklės.

Jane Mullusky, Londono Zoologijos instituto atstovas, pakviestas atpažinti sraigę pakomentavo: „Nors gigantiškos afrikietiškos sraigės užauga iki milžiniško ilgio, šita yra pati didžiausia iš mano kada nors matytų. Didžiausias iki šiol žinomas egzempliorius svėrė 450 gramų ir turėjo 37 cm ilgio kiaukutą, todėl mes nusprendėme kviesti Gineso Pasaulio Rekordų atstovus, kad jie patvirtintų išvadą, laimei jie buvo lygiai apstulbinti kaip ir mes!”

Tuo tarpu, nežiūrint jos ilgos kelionės per Europą ir įspūdingo dydžio, sraigės dienos gali būti suskaičiuotos.

Robin Wilkins, MyFerryLink“ direktorius, pakomentavo: “Yra žinoma, kad gigantiškoje afrikietiškoje sraigė yra laikoma delikatesu daugelyje Afrikos šalių ir mūsų restorano „La Brasserie“ šefas viliasi sulaukti šanso pats jos paskanauti. Nors paprastai lėtai verdama aštriame padaže, mūsų šefas ketina išvirti ją tradiciniu prancūzišku stiliumi gausiai pagardindamas sviestu, česnakais ir petražolėmis ir patiekti ją drąsiems svečiams kaip vieną iš šventinių Velykų patiekalų. Aš asmeniškai manau liksiu prie šokoladinių Velykinių kiaušinių!”

„MyFerryLink“ kasdien atlieka 16 reisų maršrutu Duvras – Kalė. Bet kokios trukmės kainos pradžia tik nuo 29 svarų automobiliui ir net devyniems keleiviams į vienapusę ir tik nuo 25 svarų grįžtant atgal po vienos dienos kelionės.

Raskite geriausius tarifus apsilankę www.myferrylink.com ar paskambinę 0844 2482 100


Gairės:  MyFerryLink,  sraigė
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
ale
Laurynas