Vaikai > Ugdymas > Aštuntus metus iš eilės...
 

Aštuntus metus iš eilės „Skinija“ skelbia taikomojo dizaino konkursą vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“


2013 03 05 | Autorius: Mama.lt
 

Aštuntus metus iš eilės „Skinija“ skelbia taikomojo dizaino konkursą vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“

Kovo 1 dieną prasidėjo jau tradicija tapęs konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytę“ 2013. Konkurso idėjos autorius ir organizatorius UAB „Skinija“ aštuntus metus kviečia mažus ir vyresnius vaikus piešti kojinių modelius ir varžytis dėl vertingų prizų. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus išmezgamos kojinės, o rudenį jas jau galima įsigyti specializuotose bendrovės parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.

Praėjusiais metais konkurso metu vaikai iš visos Lietuvos atsiuntė daugiau nei 8000 piešinių, jame dalyvavo apie 250 mokymo ir ugdymo įstaigų.

„Šį konkursą vertiname kaip paskatinimą praktinio kūrybiškumo ugdymui. Norime paraginti vaikus ir jų mokytojus išbandyti įvairesnių piešimo technikų, savo kūrybinę energiją pakreipti konkretaus tikslo link. Nuolat ir sparčiai auganti konkurso apimtis ir geografija byloja, kad vaikai mėgsta tikslingai parungtyniauti, o vėliau ir smagiai praleisti laiką bendraminčių rate konkurso renginiuose“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ Valdybos pirmininkas.

Anot jo, vaikai kasmet vis labiau stebina ir žaviu vaikišku kūrybiškumu, ir išraiškos priemonėmis, ir pasirenkamomis perteikti idėjomis. Pavyzdžiui, pastaraisiais metais vis populiaresni pasakų motyvai, kuriant kojinių eskizus atspirties tašku vis dažniau tampa natūrali, nesugadinta lietuviška gamta, bet tuo pačiu galima pasidžiaugti, kad vaikai Lietuvoje jaučia stiliaus tendencijas, savo kūryboje naudoja madingus atspalvius, raštus.

Visų Lietuvos vaikų iki 18 metų piešinių laukiama iki 2013 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu (Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas), kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas.

Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai nugalėtojai ir taip pat apdovanojamieji 4 papildomose kategorijose: už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą kūrybinį sprendimą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą, už kūrybišką komandinį darbą.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  kojinės,  konkursas,  skinija
 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Agnė