Vaikai > Vaiko priežiūra > Kopijuojame garsenybes:...
 

Kopijuojame garsenybes: Rihannos kasa mergytėms (video pamoka)


2014 01 23 | Autorius: Mama.lt
 

Jeigu turite kiek ūgtelėjusę dukrelę, tai ji, matyt, domisi šiuolaikinėmis žvaigždėmis, gal net renka iškarpas ar plakatus, stengiasi kopijuoti stilių. Žinoma, labai dažnai dabartinių žvaigždučių stilius mergytėms visai netinkamas, tačiau mažas detales pritaikyti galima - atrodys gražiai, o jūsų dukrelei tikrai bus smagu.

Siūlome savo mažosioms pop dievaitės Rihannos gerbėjoms supinti dailią kasą, kuria pasipuošusi atlikėja žengė raudonuoju kilimu prieš kelis metus.

Tikriausiai mokate pinti drakoniuko kasytę, kuomet į kiekvieną šoninę sruogą pridedame po papildomą plaukų sruogelę, šios šukuosenos pagrindas yra dvi kasos, gaubiančios galvą ir šone supinamos į vieną. Tik pinant šias kasas reikėtų įvesti po naują sruogą tik iš viršugalvio.

Skaitant viskas tikriausiai skamba sudėtingai, todėl siūlome pasižiūrėti video ir pabandyti pačioms. Įgudus užtruksite iki 10 minučių, tad tokią šukuoseną galima drąsiai pinti ruošiantis į mokyklą. Vienintelis minusas - ji netinka trumpaplaukėms ir ją kiek sunkiau supinti toms mergytėms, kurių plaukučiai ploni arba jų nėra daug (tiesa, tokiu atveju, galima įpinti kaspiną, bet tam reikės dar daugiau praktikos).

 Gairės:  Rihanna,  šukuosena
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Majus