Namai > Interjeras > Naudingi patarimai, kaip...
 

Naudingi patarimai, kaip įsirengti darbo kambarį


2013 02 10 | Autorius: BALSAS.LT
 

Naudingi patarimai, kaip įsirengti darbo kambarį

Dabar daugeliui žmonių būstas – ne vien šilumos ir jaukumo oazė, kurioje galima pailsėti nuo kasdienių darbų tarp artimųjų. Nemažą dalį darbo neretai tenka atlikti ir namuose. Štai kodėl namų kabineto dizaino klausimas toks aktualus. Sėkmės sąlyga Norint, kad darbas gerai sektųsi, jam skirtą kambarį namuose būtina tinkamai įrengti. Deramai apipavidalintas kabinetas taps tyliuoju partneriu, padarančiu darbą produktyvesnį ir malonesnį.

Darbas namuose – tai ne sėdėjimas prie virtuvės stalo aštuonias valandas ir nešiojamojo kompiuterio klavišų baksnojimas. Darbo našumui daug įtakos turi tinkamas jo organizavimas. Taigi kabinetas – tai visavertis ergonomiškas kambarys, svarba nenusileidžiantis kitoms būsto patalpoms: miegamajam, svetainei, virtuvei, vonios kambariui.

Žinoma, daug paprasčiau pritaikyti darbo reikmėms erdvaus namo kambarį, o norint tai padaryti bute, reikia atsižvelgti į kai kurias papildomas aplinkybes.

Kabineto dizaino aspektai

Kabineto įkūrimas bute labiausiai priklauso nuo šio ploto. Skirti atskirą patalpą įrengti darbo kambariui ne visada yra galimybių. Todėl kabinetu neretai būna kambario kampas, kuriame pastatomas kompiuterio stalas ir kėdė.

Bet tokiu atveju patogiai darbo vietai sukurti prireikia nemažai pastangų ir kūrybiškumo. Juk viename kambaryje suderinti skirtingos paskirties funkcines zonas gana sudėtinga.

Didelis butas – puiki galimybė įgyvendinti drąsias dizaino idėjas. Tarp jų – ir prabangaus kabineto, pavyzdžiui, klasikinio arba į jį panašaus stiliaus.

Vis dėlto, planuojant vienokį arba kitokį darbo kambarį (ar darbui skirtą zoną) pirmiausia reikia atsakyti sau į kelis klausimus:

koks darbas kabinete bus atliekamas;
ar planuojama priimti lankytojus ir ar jų vizitai būtų dažni;
ar čia darbuosis tik vienas žmogus, ar daugiau;
kokios medžiagos ir priemonės bus laikomos kabinete;
kokia įranga reikalinga atlikti darbui;
kuriuo paros metu darbas bus intensyviausias.

Ką reikia numatyti

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
Vaida
2014-07-09 14:52:16
Puikus straipsnis! FashionAddicted
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabriele