Namai > Santykiai > Ištikimybė pagal zodiako...
 

Ištikimybė pagal zodiako ženklą


2012 11 13 | Autorius: mama.lt
 

Ištikimybė pagal zodiako ženklą

Tikėti horoskopais ar ne – kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau pasiskaitinėti ir paieškoti atitikimų tikriausiai įdomu beveik visiems. Taigi šį kartą apie tai, kaip ištikimybę vertina skirtingi zodiako ženklai.

Avinas: jei “pavadėlis” pakankamai ilgas ir nelabai kontroliuojamas, vargu ar avinas sugebės atsispirti pagundai. Kartais jis būna neištikimas vien tam, kad turėtų galimybę pasigirti savo “žygdarbiu”. Tačiau jeigu neištikima bus antroji avino pusė, kerštui jis gali pasitelkti žiauriausius metodus.

Jautis: jis iš prigimties nėra žaidėjas, labiau vertina šeimą, nei linksmybes, todėl į šoną dažniausiai nesuka. Partnerio ištikimybė ir patikimumas jaučiui labai svarbus, todėl ir pats jis stengiasi elgtis sąžiningai.

Dvyniai: seniai žinoma, kad dvyniai – dviveidžiai ir gyvena nuolatinėmis permainomis, taigi nieko keisto, kad nesugeba atsispirti pagundoms. Deja, neištikimybę jiems sunku paslėpti, o blogiausia tai, kad naujus partnerius jie dažniausiai pasirenka iš savo draugų ar pažįstamų rato.

Vėžys: jei santykiuose juntama trintis ir viskas klostosi ne taip gerai, kaip norėtųsi, vėžys paguodos ir nusiraminimo pradeda ieškoti pašalyje. Kitaip tariant, jis tai daro ne iš piktos valios, o tiesiog bandymas gelbėti pats save, nes kitais būdais išspręsti problemų nemoka.

Liūtas: jis pernelyg išdidus, kad leistų sau būti neištikimu. Nejaugi liūtas galėtų išsirinkti netinkamą partnerį? Jei ir galėtų, tai vargu ar tai pripažintų, o neištikimybė – tai vienas iš ženklų, kad partneris nėra tinkamas. Kad liūtas pasuktų į kairę, santykiuose turi iškilti tikrai rimtų nesklandumų.

Mergelė: menkutės intrigėlės šiam zodiako ženklui nesvetimos, tačiau tokie pasilinkminimai retai kada perauga į rimtus jausmus. Be to, mergelės labai vertina savo reputaciją, o tai jas labiausiai ir stabdo nuo neištikimybės.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
Cha
2013-04-22 21:48:36
jau vyrai liutai-tai neistikimybes simbolis.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Andreja