Namai > Santykiai > Vyrų privalumai ir...
 

Vyrų privalumai ir trūkumai pagal horoskopą


2012 11 07 | Autorius: Mama.lt
 

Vyrų privalumai ir trūkumai pagal horoskopą

Ne paslaptis, vyrai – amžini vaikai. Motiniškos globos jiems reikia iki pat žilos senatvės. Mes, moterys, jais besirūpindamos, stengiamės perauklėti savo mylimuosius, jų kompleksus ir žalingus įpročius nugename giliai į pasąmonę. Jie prisitaiko prie mūsų troškimų, prisidengia maloniomis kaukėmis, bet, deja, nuo prigimties nepabėgsi. Stiprioji lytis lieka ištikima savo vyriškoms silpnybėms.

Kad geriau suprastum savo mylimąjį – sužinok, kokius privalumus ir trūkumus jam lėmė žvaigždės.

Avinas

Jo kaukės: Sukuria įspūdingą tikro vyro įvaizdį. Atvirai demonstruoja draugiškumą, tvirtai spaudžia ranką, beatodairiškai drąsus ir netikėtai dosnus.

Jo silpnybės: Nemoka pasakyti „ne“ draugams. Jam stinga kantrybės išklausyti ilgas kalbas, daryti neįdomius darbus. Pernelyg rūpinasi savo sveikata ir režimu. Nemoka paklusti. Jis gali staiga pradingti ir vėl pasirodyti nė neketindamas paaiškinti to priežasties.

Trūkumai lovoje: Nekantrus.

Rekomendacijos: Pamėgink už jo energijos pertekliaus ir egocentrizmo įžvelgti mažą baugštų berniuką, kuriam reikia globos.

Jautis

Jo kaukės: Parodomoji prabanga ir komfortas. Darbštuolis šeimos žmogus. Ūkiškas vyras su pretenzijomis į gerą skonį. Atkaklus.

Jo silpnybės: Užsispyrimas ir negebėjimas atsispirti malonumams. Baimė atsidurti po moters padu. Jį nuolat traukia padrybsojimas ant sofos. Ką nors pataisyti žadės ir ruošis visą šimtmetį. Pasuoja prieš intelektualesnius pašnekovus. Dievina skaniai pavalgyti, bet nuolatiniai desertai jam – ne į sveikatą.

Trūkumai lovoje: Linkęs į primityvų seksą.

Rekomendacijos: Šiam vyrui nuolat trūksta švelnumo, glamonių.

Dvyniai

Jo kaukės: Žavesys ir išmintis. Jis išradingas ir originalus. Laukiamas svečias bet kokioje kompanijoje. Savas bičas.

Jo silpnybės: Pažada daugiau nei gali ištesėti. Nenustygstantis vietoje, vienu metu vaikosi du zuikius. Nežino ko nori. Jame nuolat gyva prieštaravimo dvasia, priešinasi autoritetams.

Trūkumai lovoje: Nenurimstantis.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 4 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
Vytc
2014-03-31 15:32:20
Aš vėžys ir jei prilyginčiau sau tai grynos nesamonės, o ypač kalbant apie lovą... galiu bet kur ir vos ne bet kada
Vytc
2014-03-31 15:32:20
Aš vėžys ir jei prilyginčiau sau tai grynos nesamonės, o ypač kalbant apie lovą... galiu bet kur ir vos ne bet kada
vardas :)
2014-03-19 22:43:09
Apie Vezius grina tiesa
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
mana gwidas;]*