Vaikai > Mityba > Maistingų dribsnių...
 

Maistingų dribsnių dubenėlis – puiki jūsų vaikų dienos pradžia


2012 10 15 | Autorius: Nestle, Mama.lt
 

Maistingų dribsnių dubenėlis – puiki jūsų vaikų dienos pradžia

Augti stipriam

Turbūt visi sutiks, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis – ypač vaikams. Maistingi pusryčiai aprūpina kūną bei smegenis energija ir padeda vaikams augti bei stiprėti.

Svarstote, ką patiekti pusryčiams, į ką derėtų atsižvelgti?

Remiantis specialistų rekomendacijomis, vaikas per pusryčius turėtų gauti 20 proc. dienai reikalingo maistingųjų medžiagų kiekio.

Pusryčių dribsniai – tai paprastas būdas aprūpinti organizmą svarbiausiomis vystymuisi reikalingomis maistingosiomis medžiagomis. Iš pusryčiams siūlomų produktų rinkitės tokius, kurie išsiskiria vertingomis maistinėmis savybėmis, pavyzdžiui, turi nesmulkintų grūdų, vitaminų ir mineralų.

„Nestlé Nesquik“ dubenėlyje yra dešimt rūšių vitaminų ir mineralų, įskaitant kalcį ir geležį, taip pat 13,5 g nesmulkintų grūdų.

Ką valgyti pusryčiams?

Rinkdamiesi pusryčių dribsnius, ieškokite išsiskiriančių šiomis savybėmis:

1. Su nesmulkintais grūdais

Specialistai rekomenduoja valgyti patiekalus iš nesmulkintų grūdų mažiausiai tris kartus per dieną. 30 g „Nestlé“ dribsnių su nesmulkintais grūdais turi mažiausiai 8 g nesmulkintų grūdų.

2. Yra puikus kalcio šaltinis

Augantiems vaikams reikalingas kalcis, kad kaulai ir dantys gerai vystytųsi ir išliktų sveiki. „Nestlé“ pusryčių dribsniai papildyti kalciu, taigi vaikas valgydamas juos kartu su pienu gauna didelę dalį jam būtino kalcio.

3. Turi svarbių vitaminų ir mineralų

„Nestlé“ pusryčių dribsniai yra papildyti vitaminais ir mineralais.

„Nestlé“ pusryčių dribsnių sudėtyje yra nesmulkintų grūdų ir svarbių organizmui mineralų, taip pat kalcio bei geležies, kad vaikai augtų stiprūs.


 

Įpraskite prie pusryčių stalo susėsti visa šeima ir drauge mėgaukitės skaniu maistu. Tuomet kiekvienam šeimos nariui rytas bus laukiamas metas, kai galima prieš dienos darbus maloniai pabendrauti su namiškiais.

Ką būtų galima padaryti, kad pusryčiai su „Nestlé“ produktais patiktų visai šeimai?

Būkite kūrybingi – į vaiko mėgstamų „Nestlé“ dribsnių dubenėlį įpjaustykite šiek tiek vaisių, pavyzdžiui, bananų ar obuolių.

Leiskite vaikui pasirinkti, ką valgyti, tuomet jis jausis patenkintas, kad gali pats nuspręsti, ir tikriausiai nereikės jo prie stalo raginti.

Rodykite sektiną valgymo įpročių pavyzdį – maži vaikai mėgsta daryti tai, ką daro suaugusieji. Taigi, jei savo pavyzdžiu padėsite vaikams išsiugdyti gerus valgymo įpročius, jie taip darys visą gyvenimą.

Pasistenkite įtraukti vaikus į pusryčių ruošimo procesą – leiskite jiems padėti padengti stalą.

 


 


 
Taip pat skaitykite
Medikai sutinka, kad mūsų sveikata ir gera savijauta net 50% priklauso nuo gyvenimo stiliaus ir mitybos, tad labai svarbu vaikučiams įdiegti...

Transriebalai kiekvieno sveikatai kelia didelį pavojų, tačiau būtent vaikus, kurių suvokimas apie sveiką gyvenseną dar tik formuojasi,...

Dešrelės, mieliniai ir miltiniai blynai, kotletai su riebiais padažais, bulvytės fri ir bulviniai patiekalai su padažais, batonas su...

Dažnai galime išgirsti nuomonę, kad mokyklų valgyklose vaikai maitinasi gana prastai, o patiekiamas valgis nepakankamai sveikas ir...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
ignute