Namai > Interjeras > Rudens žiemos kolekcija...
 

Rudens žiemos kolekcija 2012, įkvėpta Paryžiaus stogų


2012 09 26 | Autorius: Mama.lt
 

Pristatyta nauja 2012 m. rudens žiemos tekstilės kolekcija C&D Style salonuose.

Turtinga Provanso spalvų palete dailininkai paveiksluose spalvina pilkus Paryžiaus stogus. Kaip įmanydami jie stengiasi suteikti kuo daugiau šviesos, spalvingumo ir gyvybingumo.

Spalvos ir šešėliai

Paryžiaus miestas paskendęs pilkame fone. Išvykus į Provansą, atsiveria kita spalvų paletė. Žaižaruojančios spalvos, šešėliai ir įvairūs atspalviai džiugina menininko širdį. Pilkas miesto dangus atveria žydrynę, saulės spindulius ir įkvepia kūrybai.
Tokį atotrūkį kūrėjai įvardina kaip „ Kelionė į šviesos kraštą“.

Šešėliai skandina miestą prieblandoje. Daugelis miestų kenčia nuo šviesos ir spalvų stygiaus, o atėjus žiemai, naktis visai pasiglemžia dieną.

Impression

Pagrindinis šios kolekcijos akcentas – švytėjimas, gėlių elementai, sustiprinantys realybės įspūdį. Elegantiški ir išpuoselėti papuošimai neša mus toli į gėlynų platybes. Dekoruota gražiausiais raštais su Rubino atspalviu ir prabanga, puošia satininę medvilnę.

Reflet

Žakardinio atlaso šešėliai audžia rubino atspalvį. Raštai pasirodo ir dingsta, lyg švytintys atspindžiai. Austa įvairiaspalvių siūlų technika atsiskleidžia raštuose, kurie prikausto dėmesį ir suteikia prabangos.

 

Kaligrafija

Rašysena. Tekstas. Laiškas. Rankraščiai. Viktorijos epochos, 19-ojo šimtmečio stiliaus graviravimas apšvietimo mene. Vieniša pilka ar mėlyna rašalo linija reiškia susimąstymą. Rankos judesiai atkartoja minčių raišką. Teptukas ar rašiklio plunksna yra neatsiejama nuo išraiškos ir grafikos. Spausdinimas, dailyraštis, rašysena, graviravimas, paruošimas: visoje rašymo istorijoje, Kaligrafija užleido kelią šiems šrifto stiliams: gotiškasis, romėniškas, egiptietiškas. Šiandien stilistinė puošyba neaplenkia ne vieno kūrėjo darbų.

Po truputį atranda ritmą ir įgauna savitą grožį linijos ir kreivės. Visa paslaptis įgauna paprastumą ir galią, kuomet pateikiama viena spalva.

Siuvinėjimai ir žakardiniai audiniai pradedami kurti lovatiesėms ir vonios kilimėliams. Besikartojančios raštų interpretacijos primena rankraščius, o įspūdžiui sukurti, įpinami prabangūs atspalviai.

 

Calligraphie

Ši kolekcija – tai satino ir žakardinės medvilnės sąjunga. Atlaso žaižaravimas sukuria šviesos atspindžių žaismą, kuris suteikia prabangos. Pilki kaligrafiniai motyvai išpiešti mėlyname fone. Šios dvi spalvos dominuoja visoje kolekcijoje.

Italics

Italics kolekcijos savitumas - mėlyni raštai išsiuvinėti balto atlaso fone. Kreivės atranda vingiuotų kilpų seriją. Pabrėžiamos storos, išsiuvinėtos mėlynos kilpos, kurios įplaukia į baltą atlasą.

 

Silhouette

Įkvėpimo šaltinis – 20ojo šimtmečio mada. Dior, Balmain...Talentingi dizaineriai, įkvėpti pokarinio kostiumo ir mažos juodos suknelės. Šie įveda spalvą ir pastelinius siluetus, kurie suteikia moteriškumo. Šaltą griežtumą pakeičia žavesys ir jautrumas. René Gruau, grafikos dizaineris, iliustratorius atskleidžia savo talentą, nepalikdamas vietos kitiems kūrėjams prancūzų aukštojoje madoje. Jo nepaprasti potėpiai, lengvi ir spontaniški, yra atpažįstami tarp visų kitų. Jis moteriškiems siluetams pasitelkia ryškias, intensyvias linijas. Rožiniai atspalviai derinami su juodais, siekiant atrasti harmoniją. Savo darbus jis įvertina tokiais žodžiais „Elegancija yra nepastovi“.

 

Svajonės apie Paryžių. Palikite apmąstymus. Idėjos kyla žvelgiant į elegantiškas Paryžiaus moteris, kurios yra įkvėpimas daugeliui aukštos mados dizainerių. Paryžiaus 20-ojo šimtmečio vidurio tikslas, kurie turi atsispindėti madoje – nustebinti ir apakinti.

Netikėtos ir sudėtingos detalės: pieštuko akcentai, kurie piešia siluetus, stulbinančios formos. Atgimsta haute couture fragmentai – juodos ir baltos spalvos duetai, kurie kuria tvirtos ir nepriklausomos moters vaizdą. Rausvų šešėlių akcentai suteikia švelnumo ir elegancijos. Romantikos dvelksmą kelia pasivaikščiojimas po Paryžių. Nuo švarios baltos ir sodriai juodos prie saulėlydžio rausvumo.

 


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
PATRIKAS