Namai > Buitis > Skalbimo mašina: galima ir...
 

Skalbimo mašina: galima ir negalima


2013 09 26 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.
 

Skalbimo mašina: galima ir negalima

Automatinė skalbimo mašina tiesiog neatsiejama nuo mūsų buities. Šiandien – tai jau nėra prabangos dalykas, o būtinybė, kadangi darbšti pagalbininkė ne tik kruopščiai išskalbia purviniausius drabužius, bet ir puikiai sutaupo mūsų laiką. Kaip teisingai eksploatuoti, kad ji tarnautų mums ilgiau?

Kam reikalinga automatinė skalbimo mašina?

Kvailas klausimas, tiesa? Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio, kadangi akivaizdūs dalykai nėra visiems matomi! Jei pamatytumėte, kas patenka į skalbimo mašinų remontą, tuomet šis klausimas jums neatrodytų toks keistas. Taigi, ką galima ir ko negalima skalbiant automatine mašina?

Su automatine skalbimo mašina GALIMA

Skalbti visus skalbinius, ant kurių ant etiketės nėra nupiešto dubens ir rankos arba užrašo „Hand Wash Only“ – ir tai šifruojama „Tik skalbimas rankomis“.

Delikačias, plonas medžiagas geriausiai skalbti atskirai ir rekomenduojama specialiame skalbinių maišelyje. Visų pirma, taip jie mažiau kabinasi už skalbyklės būgno skalbimo metu, antra, jūsų skalbinių neįtrauks per skylutes į mašinos vidų. Taip, taip atsitinka! Ir, deja, traukti skalbinius iš filtro yra gerokai brangiau nei įsigyti skalbimo maišelį.

Su automatine skalbimo mašina NEGALIMA

Neskalbkite mašinoje daiktų, išpurvintų alyva ar kitais naftos produktais. Jei jūs jau išėmėte benzino, dyzelino dėmes su specialiomis priemonėmis, tuomet prieš skalbiant mašina, būtinai dar perskalaukite ir išdžiovinkite.

Nerekomenduojama skalbti drabužių su įvairiais stambiais metaliniais aksesuarais ir papuošalais. Kadangi jie gali palikti rūdžių dėmes, gali pažeisti skalbyklės būgną, gali išpurvinti kitus skalbinius. Nerizikuokite ir skalbdami savo liemenėles ar korsetus su lankeliais, nes ne visuomet ir skalbimo maišelis tokiais atvejais padeda. Pagalvokite, kas yra pigiau – nauja skalbimo mašina ar skalbimas rankomis?

Nereikėtų pergrūsti būgno, kadangi tai ne tik didina mašinos apkrovas skalbimo metu, bet ir negarantuoja kokybiško skalbimo rezultato.
Negalima naudoti miltelių, skirtų skalbimui rankomis. Automatinei mašinai tinka tik milteliai ar geliai, ant kurių taip ir užrašyta: Automat. Milteliai skalbimui rankomis suplaka stambias putas, todėl skalbimo metu visa tai gali atsidurti ant grindų. Ir tai bus geriausias atvejis. Nereikėtų keisti skalbimo programos po to, kai mašina jau pradėjo savo darbą. Programos pakeitimas gali nureguliuoti išmaniąją mašiną.

Prieš einant iš namų ir paliekant mylimą mašiną skalbti, dar kartelį gerai pagalvokite: bet kokia technika bet kada gali sugesti. Bet jei jums nebaisūs potvyniai, remontai ir kiti netikėti siurprizai, tuomet pasirinkimas jūsų valioje.

Kaip matote, nieko nėra sudėtingo: visi išvardinti NEGALIMA yra logiški ir intuityviai suvokiami. Ir svarbiausiai – visa tai labai nesudėtingai valdoma.
 


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
Lukas
2014-02-21 14:55:43
Na, kad su skalbimo mašina galima daug ką nuveikti tai faktas, bet iš kur žinoti kokį drabužį, kokia programa skalbti.. Man tai buvo didelė dilema keletą metų, bet galų gale atradau puslapy kuriame viskas aiškiai, nuosekliai paaiškinta, taip, kad tiems, kurie pasimetę patarimų gausoje siūlau aplankyti šį tinklaraštį- drabuziai ir avalyne
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Danieliukas