Vaikai > Vaiko priežiūra > Pristatytos naujausios...
 

Pristatytos naujausios vaikų ir paauglių mados tendencijos


2012 09 18 | Autorius: Nerijus Budrys
 

Pristatytos naujausios vaikų ir paauglių mados tendencijos

Savaitgalį Kaune vykusiame „Madų šou“ vaikai ir paaugliai galėjo susipažinti su naujausiomis drabužių kolekcijomis, sužinoti kas šiuo metu madingiausia. Anot renginio organizatorių, kelis tūkstančius smalsuolių sukvietęs šou nepaliko abejingų.

„Tokie renginiai jaunimą moko ne tik rengtis stilingai, tačiau ir sustiprina ryšį tarp vaikų ir tėvelių. Tėveliai kartu su vaikais ėjo podiumu ir pristatė naujas aprangos tendencijas suaugusiems. Renginyje buvo atkreiptas dėmesys ir į akinių madas. Akinių dėvėjimas daugeliui vaikų yra nepriimtinas ir tampa tėvams opia problema. Renginio metu siekėme parodyti, kad akiniai gali būti puikus aksesuaras ir stiliaus detalė bei gali tikti kiekvienam“, – sako prekybos ir paslaugų centro „Molas“ vadovė Rasa Vileikytė.

Renginio metu vyko madų šou, plaukų stilistai pasakojo kaip patiems pasidaryti stilingas šukuosenas, vyko žaidimai, konkursai, konsultacijos, šokėjų pasirodymai. Jaunieji modeliai ėjo 10 m ilgio podiumu, juos papuošė stilistai.

„Susipažinti su naujausiomis jaunimo madomis sugužėjo ne tik vaikai ir paaugliai, tačiau ir jų tėveliai. Jiems įdomu kaip savo atžalą aprengti stilingai ir madingai. Iš prekių gausos parduotuvėse kartais būna sunku išsirinkti tinkamą drabužių derinį, tačiau tikimės, kad po šio renginio jiems tai padaryti bus paprasčiau“, – sako R. Vileikytė.

Anot organizatorių, panašių renginių turėtų būti ir ateityje, nes susidomėjimas jais nemažas. „Madų šou“ organizavo prekybos ir paslaugų centras „Molas“ ir mados renginių organizatorė Danutė Elzbergienė.

Visas nuotraukas galite peržiūrėti straipsnio fotogalerijoje.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Mantas