Vaikai > Vaiko priežiūra > Formulių sąsiuvinių...
 

Formulių sąsiuvinių stovykla skatina vaikus judėti


2012 09 14 | Autorius: Aistė Dzikaitė, 1003R
 

Formulių sąsiuvinių stovykla skatina vaikus judėti

Šiais laikais opi problema yra pasyviai leidžiamas vaikų laisvalaikis, kuris kenkia jų sveikatai. Ypatingai daug vaikų savo laisvalaikį leidžia prie kompiuterio ir televizoriaus. Net ir vasarą, tarp stovyklų, atostogų pas senelius, kelionių po savąjį kraštą ar užsienį, būdami namuose vaikai juda nedaug. Judėjimo vaikams svarbą puikiai supranta Realister kompanija, kuri vasaros pabaigoje surengė vaikams vienos dienos stovyklą, kurios metu vaikai turėjo daug aktyvios veiklos.

Stovykla vyko rugpjūčio 24 dieną, ji buvo pavadinta vieno pagrindinių įmonės Realister projektų vardu „Formulių sąsiuvinio“ dienos stovykla. Stovykla vyko Labas nuotykių parke Vilniuje. Į ją atvyko ne tik vilniečiai, bet ir Vilniaus raj., Alytaus jaunieji gyventojai. „Formulių sąsiuvinių“ stovyklos pradžioje dalyviai žaidė įvairius susipažinimo žaidimus, vėliau rungėsi įvairiose estafetėse, o galiausiai turėjo galimybę nemokamai pasikarstyti Labas nuotykių parko medžiuose. Stovykla buvo skirta aktyviam laisvalaikiui skatinti bei naujoms pažintims užsimegzti.

„Formulių sąsiuvinio“ stovykla turėjo didelį pasisekimą. Po stovyklos dalyviai dalijosi teigiamais atsiliepimais. Stovyklos sėkmė ir vaikų pageidavimai įkvepia Realister komandą ir ateityje planuoti panašių renginių skirtų aktyviai mokinių veiklai.

UAB Realister kuria įvairius sąsiuvinius, kurie padeda vaikams mokytis įdomiau. Populiariausias yra „Formulių sąsiuvinių“ rinkinys, kurį sudaro 10 skirtingų mokomųjų dalykų. Tai tikras mokinio pagalbininkas, kuriame žaidimai, naudingos formulės, taisyklės, galvosūkiai, loterijos, naudingi nuolaidų kuponai. Šiuos sąsiuvinius mėgsta ne tik vaikai, juos rekomenduoja ir mokytojai, nes moksleivis nuolat turi visą reikalingą informaciją po ranka. Formulių sąsiuviniai skirti moksleiviams, besimokantiems 5 – 12 klasėje. Formulės ir taisyklės sąsiuviniuose sudarytos konsultuojantis su dalykų mokytojais bei Švietimo ministerija ir atitinka mokomąsias dalykų programas.

 


 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Deimante