Vaikai > Laisvalaikis > Idėjos lietingai dienai
 

Idėjos lietingai dienai


2012 11 13 | Autorius: Mama.lt, sxc.hu nuotr.
 

Idėjos lietingai dienai

Šokinėkite per balas. Išeikite į lauką! Nebijokite sušlapti: juk turite guminius batus, skėčius, neperšlampamus apsiaustus! Rungtyniaukite, kas gali ištaškyti didesnę balą, arba peršokti per didžiausią balą. O grįžus namo – susėskite prie šiltos arbatos puodelio.

Sukurkite spalvingus darbelius. Namuose paimkite keletą kavos filtrų ir tegul vaikai juos nuspalvina su įvairiaspalviais flomasteriais. Tuomet išneškite juos į lauką ir stebėkite, kaip plaunasi spalvos – galite juos visaip vartyti. Grįžę namo išdžiovinkite ir galite šį popierių naudoti įvairiems darbeliams, pavyzdžiui, spalvingoms popierinėms gėlėms.

Leiskite vaikams gelbėti sliekus. Ko gero, pastebėjote, kad po lietaus iš žemės išnyra sliekų. Nereikia jų liesti. Tegul vaikai pasiima ilgus pagaliukus ir „grąžina“ sliekus į žolę ar žemę. Beje, galite ir pravesti pamokėlę apie sliekus: juos piešti, apie juos papasakoti vaikams.
Lietingas paveikslas. Kai jau beveik nustojo lyti, o asfaltas vis dar šlapias, išeikite į lauką ir pieškite ant plytelių. Kai asfaltas yra šlapias, piešiniai atrodo, kaip dailės šedevras!

Pasipliuškenkite. Į lauką išsineškite visus vonios žaislus – valteles, ančiukus ir kitus guminius žaisliukus. Visus juos įleiskite į balas ir gainiokite nuo vieno krašto iki kito. Žinoma, įsitikinkite, kad čia yra saugu, ir kad rasta bala nėra gatvėje.

Surinkite lietų. Jei vis dėl to norite likti namuose, tegul vaikai panaudoja plastikinius butelius: sužymėkite su markeriu ant jų linijas kas kelis centimetrus. Tuomet juos pakabinkite lauke taip, kad matytumėte iš namų, ir stebėkite, kiek lietaus prilyja. Susigalvokite užduotis: „Jei į mano butelį prilis dviems centimetrais daugiau, žaisime stalo žaidimą. O jei į tavo butelį prilis daugiau – aš kepsiu sausainius!“
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Elena
2012-10-04 13:29:25
MEs niekad lietaus nebijojom, vaikštom visada per balas, juk tam ir yra skirti guminiai batukai ir neperšlampam rūbeliai :) Kur dingo laikai,kai žmonės nebijo lietaus?
Virginija
2012-10-04 12:51:53
tikrai originalios idėjos...o klaidų aš nepastebėjau...
To Loreta
2012-10-04 09:26:42
Su mielu noru bet pasokinet tai taip bet po to gydyti vaika tai nelabai norisi
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabriele