Namai > Buitis > 10 smagių idėjų iš...
 

10 smagių idėjų iš paprastų sagų


2012 11 13 | Autorius: Mama.lt, lilsugar.com nuotr.
 

Išsitraukite sagų dėžutę ir visas sagas kokias tik turite. Tik ne tam, kad jas susiūtumėte į paltus. Šį kartą sagoms visai kita paskirtis – tikrai kažkas patiks ir garantuojame, kad pasidarysite tai namuose.

Sagų laikrodis. Tokiam žaviam laikrodžiui niekas neatsispirs, todėl drąsiai jį galite ir padovanoti kam nors. Tikriausiai, surinksite 12 pačių įdomiausių sagų, kurios slepiasi kažkur svetainėje už sofos.

Sagų loginis žaidimas. Pasirodo, sagos gali tarnauti ir kaip edukacinis žaidimas: nupieškite savo vaikui paveikslėlį, o jis arba ji tegul nusprendžia, kur kokia saga turėtų tikti.

Monograma. Jei dar tokios neturite, nenusiminkite, nes labai lengvai pasidarysite. Jums tereikės nusipiešti reikiamą raidę, šiek tiek klijų (geriausiai karštų) ir daug daug įvairiaspalvių sagų, primenančių jums vaikystę, jaunystę ir jūsų vaikus.

Sveikinimo atvirukas. Atrodo solidžiai, tiesa? Jei jūs parduotuvėse sunkiai išsirenkate tinkamą atviruką, šis variantas kaip tik jums.

Karoliai. Tokie karoliai tiks ne tik jūsų išdykėlei nerimstančiai dukrytei, bet ir jums, jei eisite į karnavalą ar teminį vakarėlį.
Marškinėlių dekoracija. Paimkite įprastus marškinėlius ir padarykite stebuklą – tegul ant jų „sužydi“ įvairiausių spalvų sagutės. Taip juk spalvingiau?

Dekoras iš sagų. Jei norite originalaus piešinio ant sienų – štai jums idėja: siuvinėtame paveikslėlyje keletą įvairių sagų nepamaišys.

Marškinėliai su sagomis. Sagos tokios linksmos! Tad kodėl jomis nepaįvairinti ir jūsų vaiko marškinėlių?

Gėlių puokštė. Ši puokštė tikrai gali stovėti ilgai. Jums tereikės standžios medžiagos, medinių pagaliukų ir šiek tiek fantazijos.

Sagučiai. Plaukus gali puošti ne tik kaspinėliai: prie paprasčiausio segtuko priklijuokite sagas ir jūsų šukuosena atrodys žaisminga.

Dekoruotas vazonas. Gėlių vazonai tapo nuobodūs? Pats laikas atsinaujinti – atrodo žaismingai, tiesa?


 


 
Taip pat skaitykite
Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Kvepiantys, ryžiais, džiovintais augalais ir eteriniais aliejais pripildyti maišeliai yra dedami į spintas ir stalčius. Jie ne tik...

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Švarūs, blizgantys ir tvarkingi namai puikiai nuteikia, pakelia nuotaiką ir tarsi praskaidrina mintis, tačiau valymas vargina ir neretai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Karina