Vaikai > Vaiko priežiūra > Stilingi vaikų kirpimai ir...
 

Stilingi vaikų kirpimai ir šukuosenos ruduo-žiema 2012 m.


2012 09 06 | Autorius: Pukio kirpykla
 

Itin dažnai PUKIO kirpyklėlės meistrų girdimas prašymas – palikti mergaitėms ilgus plaukus ar leisti jiems augti, tik šiek tiek pakerpant pačius galiukus. Ilgi plaukai mažąją panelę išties be galo puošia, tačiau žaidimų aikštelėje, darželyje ar mokykloje tokios „undinės sruogos“ gali ir trukdyti. Tad kokia išeitis? PUKIO kirpėjai nedvejodami taria – kasos.

Kasa yra tarsi vaikystės simbolis, bet neapsigaukite – tai nebūtinai gale į kiek pabodusią kaselę supinti plaukai. Šį sušukavimo būdą galima gerokai sumoderninti bei rasti daugybę jo variacijų, pritaikomų ir visai mažoms mergaitėms, ir jau ūgtelėjusioms panelėms ar net jų mamoms. Be to, kasytės toli gražu tinka ne tik kasdienai. Bet kokia proga kirpėjas papuoš Jūsų mergytę ir įmantresniu plaukų pynimu.

Supinkite dukrelei porą „kasų - eglučių“ nuo pat kaktos ir gausite žaismingą šukuoseną šėlionėms su draugais. Susukite iš laisvai pintos kasos kuodelį – štai solidesnis įvaizdis, netrukdysiantis semtis žinių palinkus prie sąsiuvinių ir knygų. Sudėtingesnis pynimas iš daugybės suvingiuotų, sukryžiuotų ar kitaip sudėliotų kasų – ir mergaitė pasiruošusi eiti į šventę. Taigi įpinkime į plaukus šiek tiek vaikiškumo!

Berniukams vasarą siūlėme rinktis trumpesnių plaukų šukuosenas, kad būtų patogiau dūkti karštoje saulutėje, tuo tarpu rudenėjant raginame neskubėti visiškai nukirpti ataugusių sruogų. „Pukio“ kirpyklėlės meistrai Jums padės suformuoti dailią ilgesnių plaukų šukuoseną.

Kol dar nereikia slėptis po šiltomis kepurėmis, sukelkite savo vaiko plaukus į šelmišką skiauterėlę, o jei norite dar įdomesnio ir kiek „aštresnio“ įvaizdžio, leiskite kirpėjui išskusti plaukus šonuose, viršugalvyje paliekant ilgesnes sruogas. Palikite suktis valiūkiškas garbanas ir bangeles, leiskite plaukams lengvai kristi ant kaktos – juk tai taip tinka romantiškam rudeniui, o ir žiemą padės nesušalti ausyčių. Be to, atsiradus oficialesnei progai, kuomet ir Jūsų vaikas turi atrodyti pasitempęs, tokius ilgesnius plaukus pakaks gražiai sušukuoti į šoną, ir štai prieš save matote mažąjį klasikinio stiliaus vyruką.

Keletą PUKIO siūlomų kirpimų ir sušukavimų variantų pateikiame Jums linksmose rudeniškos mūsų fotosesijos nuotraukose. Tokių šaunių jos rezultatų pasiekėme tik mūsų partnerių dėka: rūbeliais pasirūpino pati šauniausia parduotuvė „Next“, siūlanti didelį vaikiškų drabužių asortimentą, o už žaismingas rudeniškas nuotraukas esame dėkingi „Fotoalias“ fotografei Rasai Ražanienei.

www.pukiokirpykla.lt


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Vida
2012-09-27 09:08:16
Tikrai nieko gero...
Agnė
2012-09-24 13:24:19
Mamyciu komentarai labai jau pikti, tikriausiai pavarge... O man labai patinka ir nuotraukos, ir apžvalga.
Klepesova
2012-09-13 10:37:20
nu ką gi nuotraukos ne į temą : pirmoji ką? reklamuoja akinius??? nu matosi šukuosenos iš vienos pusės- jei jau kalbam apie kasas galvą nulenkt - veido beveik nereik kad matytūsi nekalbant jau apie suknelę... nemanau kad kalbant apie kasa aktualu suknelė 2 nuotrauka čia ką megztukų reklama??? kam iš viso vaikai atsisukę? 1 ir 3 mergytės šukuosenose visa esmė gale- o vidurinė mergytė iiš viso iš kitos pusės turėtų būt pasisukusi ir nereik mums tų megztukų... 3 nuotrauka iš viso ne į temą- absoliučiai nieko nesimato 4 nuotraka neryški plius atrodo kad galva vaiko visą vasarą neplauta paskutinės dvi nuotraukos nu žinot - kas būtų jei kieman su tokiais kuodais išleist vaikus??? geriausiu atveju išvadintų gaidžiais.... trumpiau- straipsnio tema gera- bet ... nu nežinau nežinau... o mamos kurios nori pačios padaryt kažką galiu pasiūlyti lengvesnį variantą: jums reiks įvairiaspalvių gumyčių nedidelių- ir pradedant nuo kaktos rišam šonus po sruogelę pridedant prie bendros sruogos- iš dviejų pusių viršuje gaunasi kaip karūnėlė iš guymelių- šonai atrodys kaip eglutė- stipriai surišus šukuosena ilgai išsilaiko ir pvz man išeina daug greičiau nei klasikinė eglutė...
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (175)
vilius