Vaikai > Laisvalaikis > Mokslo metų pradžiai –...
 

Mokslo metų pradžiai – nemokami kino seansai ir daugybė pramogų


2012 08 31 | Autorius: Aistė Jankūnaitė
 

Mokslo metų pradžiai – nemokami kino seansai ir daugybė pramogų

Nemokami populiariausių filmų kino seansai, galimybė prieš mokslo metus pasitikrinti regėjimą ir dantis, saugaus eismo pamokėlės, fotosesija su draugais simbolinėje klasėje ir įvairūs siurprizai – tokią dovaną moksleiviams ir studentams Rugsėjo 1-osios proga paruošė Vilniaus prekybos ir pramogų centras „Akropolis“.

„Norime, kad pasitikdami naujus mokslo metus įdomiai ir naudingai praleisti laiką galėtų visi, nepriklausomai nuo finansinės padėties, todėl moksleiviams ir studentams nutarėme dovanoti pramogas – nemokamus kino seansus, galimybę keturis kartus pigiau čiuožti Ledo arenoje, specialius pasiūlymus „Akropolio“ kavinėse bei restoranuose“, - sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

„Forum Cinemas“ kino teatre moksleiviams ir studentams rugsėjo 2 d., sekmadienį, bus surengti nemokami populiarių animacinių filmų „Ledynmetis 4“, „Madagaskaras 3“ ir komedijos „Tedis“ (N-16) seansai. Bilietų į šiuos filmus jau galima teirautis „Akropolio“ informacijoje.

Be to, visą sekmadienį, čiuožimo seansas „Akropolio“ Ledo arenoje kainuos ne įprastus 9, o tik 2 litus.

Naujų mokslo metų pradžios šventė Vilniaus „Akropolyje“ prasidės jau šį penktadienį, paskutinę vasaros dieną, kai prie parduotuvės „Apranga“ bus pastatyta didžiulė knyga. Rugpjūčio 31 ir rugsėjo 1 dienomis kiekvienas moksleivis ar studentas joje galės įrašyti savo palinkėjimą ar pažadą naujiems mokslo metams bei gauti dovanėlę. Taip pat bus galima su draugais ar šeima nemokamai įsiamžinti prie šalia įrengtos mokyklinės lentos.

Rugsėjo 1-ąją vaikams bus rengiamos saugaus eismo pamokėlės, o vaikų teatro būrelis „Eismuolis“ parodys spektaklį apie tai, kaip reikia elgtis gatvėje.

Šventinį savaitgalį moksleiviai ir studentai Vilniaus „Akropolyje“ galės ne tik pramogauti, bet ir nemokamai pasitikrinti sveikatą. Optikos salonuose „Eagle Vision“ ir „Fielmann“ rugsėjo 1-3 dienomis mokinius, mokytojus, studentus ir dėstytojus konsultuos okulistai, o „Maximoje“ – rugsėjo 1-2 dienomis – profesionalūs odontologai.

„Nemokamos specialistų konsultacijos, kaip ir „Akropolyje“ tebevykstanti mokyklinių prekių mugė, leis moksleivių tėveliams geriau paruošti vaikus mokslo metams ir nupirkti visus jiems reikalingus daiktus – nuo kanceliarinių prekių ir kuprinių, iki drabužių ar avalynės“, - sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė