Vaikai > Laisvalaikis > Rugsėjo pirmąją pirmokai...
 

Rugsėjo pirmąją pirmokai gali laimėti pusę tūkstančio litų


2012 08 24 | Autorius: Monika Drungilaitė
 

Rugsėjo pirmąją pirmokai gali laimėti pusę tūkstančio litų

Vilniuje prekybos ir pramogų centras „Ozas” jau antrus metus organizuoja Šauniausio pirmoko konkursą. Konkursas vyks Rugsėjo 1-ąją, šeštadienį. Pagrindinis prizas – 500 litų vertės PPC „Ozas“ čekis.


Visi pirmokai kviečiami registruotis internetu. Komisija atrinks 12 originialiausiai prisistačiusių pirmokų, kurie bus pakviesti dalyvauti konkurse.

Organizatoriai teigia, kad šiomis varžybomis siekiama paskatinti būsimųjų pirmokų originalumą ir saviraišką, norą mokytis bei gebėjimą draugauti. „Rengdami užduotis jau antrus metus bendradarbiaujame su ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogais, kurių patirtis rodo, kad didžioji dalis pirmokėlių mokyklą lankyti pradeda jau mokėdami skaityti, tačiau dažnai neturi elementarių kasdienio gyvenimo žinių, negeba pasirūpinti savimi. Mokykloje vaikams ypač pravers drąsa ir gebėjimas laisvai bendrauti,” – sako konkurso iniciatorė V. Masteikienė.

Būtent šios savybės ir bus svarbios varžantis dėl šauniausiojo pirmoko vardo. Drąsiausi pirmokai turės atlikti užduotis pastabumui ir greičiui, spręsti linksmosios matematikos uždavinius, gražiai užrašyti savo vardą. Organizatoriai patikino, kad užduotėlės bus tikrai linksmos, įveikiamos einantiems į pirmą klasę.

Trys geriausieji pirmokai pateks į superfinalą, kur bus išrinktas „Šauniausias 2012 m. pirmokas ar pirmokė“. Nugalėtojo laukia pagrindinis prizas – 500 litų vertės kuponas apsipirkti PPC „Ozas“, kitų finalistų – vertingos dovanos.

Prizų bus ir daugiau. Visi pirmokai, užsiregistravę konkursui, galės nemokamai pasiausti vaikų žaidimų erdvėje „X-Planet“ bei kinoteatre „Multikino” už pusę kainos pažiūrėti su tėveliais filmus (09.01 d. – „Vienas Gyvenimas", 09.03 d.– „Vienas Gyvenimas" arba „Karališka Drąsa").
Šventės metu visi dalyviai turės galimybę išmokti naujų šokių – šokių studija „Skillzstudio“ organizuoja Naujų mokslo metų šokio akciją (Flash mob). Centro lankytojai išvys Jaunimo teatro spektaklį vaikams – V.V. Landsberio „Angelų Pasakos“.

Visą savaitgalį „Čik – Čik“ kirpyklėlės meistrai nemokamai darys šukuosenas ir manikiūrą.

Šventinį laikotarpį parduotuvėje „Prisma” vyks mokyklinių prekių mugė.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Deividukas