Vaikai > Mityba > Dviejų S raidžių...
 

Dviejų S raidžių taisyklės, jei vaikas nevalgo pusryčių


2014 01 16 | Autorius: Parengė Gerda Morozovienė, Eli.lt
 

Dviejų S raidžių taisyklės, jei vaikas nevalgo pusryčių

Daugelis tėvelių patvirtins, kad daugelis vaikų atsisako valgyti pusryčius ir per didžiausius kaprizus ir šūksnius pavyksta įkalbinti. Tad ką daryti, jei vaikas griežtai atsisako valgyti?

Tėveliai turi būti budrūs ir išmokti pačią svarbiausią vaikų mitybos taisyklę — reikia mokėti derinti dvi S: Sveika ir Skanu.

Pamėginkime dabar kartu suderinti kiekvienos dienos Jūsų vaikučio pusryčių meniu ir Jūs pamatysite patys, kad net ir pats didžiausias užsispyrėlis pradės valgyti.

Košė su saldėsiais. Visi suaugę žino, kad valgyti košes yra labai sveika. Košėse esantys vitaminai ir naudingos medžiagos yra nepakeičiamos visiems, norintiems užaugti sveikais ir gražiais. Jei Jūsų mažylis atsisako valgyti pačias sveikiausis ryžių, grikių ar kitas kruopas, pamėginkite jas suderinti su tuo, kas skanu: jogurtu arba cinamonu.

Košė su uogomis. Mėgaukitės vasara ir valgykite košę su ką tik miške surinktomis mėlynėmis arba žemuogėmis. Košė su šviežiomis arba trintomis uogomis yra ne tik beprotiškai skanu, bet ir labai sveika!

Košė su pikantiškais priedais. Jei Jūsų mažyliui nebesinori saldumynų, palepinkite jį koše su žolelėmis, mėsos arba kumpio gabaliukais.

Omletas. Tai daugelio vaikų pamėgtas patiekalas, tereikia jį subtiliai pateikti: omletą puikiai tinka vaikams ruošti su ypatingomis formelėmis, kurios suteikia omletui ypatingą formą ir... išskirtinį skonį. ;)

Varškytė su priedais. Šviežia varškė su pikantiškais priedais arba su šviežiomis uogomis arba jogurtu ne tik labai sveika, bet ir skanu, todėl mes esame tikri, kad Jūsų mažylis bus tikrai sotus ir laimingas.

Daugiau receptų vaikams rasite čia.


 
Taip pat skaitykite
Medikai sutinka, kad mūsų sveikata ir gera savijauta net 50% priklauso nuo gyvenimo stiliaus ir mitybos, tad labai svarbu vaikučiams įdiegti...

Transriebalai kiekvieno sveikatai kelia didelį pavojų, tačiau būtent vaikus, kurių suvokimas apie sveiką gyvenseną dar tik formuojasi,...

Dešrelės, mieliniai ir miltiniai blynai, kotletai su riebiais padažais, bulvytės fri ir bulviniai patiekalai su padažais, batonas su...

Dažnai galime išgirsti nuomonę, kad mokyklų valgyklose vaikai maitinasi gana prastai, o patiekiamas valgis nepakankamai sveikas ir...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Patricija