Vaikai > Laisvalaikis > Filmo „Karališka...
 

Filmo „Karališka drąsa“ žaislai iškeliauja į parduotuvių lentynas


2012 07 30 | Autorius: Parengė Amelija Lučinskaitė
 

Naujausias kino studijos „Pixar Animation Studios“ animacinis filmas „Karališka drąsa“ (orig. „Brave“, 2012) į kino teatrus jau vilioja mažuosius žiūrovus visame pasaulyje. Todėl žaislus gaminančios kompanijos taip pat nori spėti į įšokti į traukinį: prekyboje jau pasirodė filmo motyvais sukurti žaislai bei „Karališkos drąsos“ atributika.


Žaislus gaminančios kompanijos „Mattel“, „Disney Store“ ir „Jakks Pacifiс“ pristato itin plačią ir įvairiapusišką žaislų kolekciją, pritaikytą kiekvieno animacinio filmo „Karališka drąsa“ gerbėjo poreikiams ir skoniui.

Virtualios parduotuvės „Disney Store“ lentynos jau lūžta nuo filmo atributika puoštų prekių: žaislai, drabužiai, patalynė, indai, kompiuterio aksesuarai, kanceliariniai reikmenys ir net kelių modelių princesės Meridos lėlės. „Disney Store“ nepamiršo ir kolekcionierių: jiems išleistas ribotą tiražas princesių, padabintų juodu aksominiu apsiaustu, puoštų dirbtinio kailio ir organzos detalėmis. Kolekcininkams skirta Merida apsiginklavusi plastikiniu kardu bei lanku su strėlėmis, o komplektaciją vainikuoja savininko teises į lėlę patvirtinantis sertifikatas ir specialus stovas. Šias lėles galės įsigyti tik 7 tūkstančiai gerbėjų – tik tiek lėlių yra pagaminta.

Žymiosios lėlės Barbės kūrėjos, kompanijos „Mattel“ pristatomas asortimentas gausa nusileidžia „Disney Store“ siūlomoms prekėms. Šios kompanijos kolekciją sudaro keturiuose skirtinguose amplua pristatoma princesė Merida bei kolekcininkams skirtas nedidelių lėlyčių-filmo personažų komplektas, šiemet pristatytas Niujorke vykusioje „Toy Fair“ žaislų mugėje.

„Jakks Pacific“ princesės Meridos lėlės nuo „Disney Store“ ir „Mattel“ pristatomų lėlių skiriasi dideliu ūgiu (38 cm) ir mielu veideliu bei lėlės savininkėms siūloma galimybe įsigyti žaislinį lanką ir strėlių. Manoma, jog „Jakks Pacific“ siūlomos lėlės taps populiariausia preke tarp mažesnio amžiaus vaikų.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
fdf
Eimantas