Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 

Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas


 

Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Klinikos „Grožio chirurgija” plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas konsultuoja plastinės chirurgijos klausimais.

Susigrąžinti prieš nėštumą turėtą figūrą – įmanoma

Pasiryžus motinystei reikia susitaikyti su būsimais kūno pokyčiais. Vis dėlto šie pakitimai nėra negrįžtami, todėl neturėtų temdyti motinystės džiaugsmų. Vadovaujantis sveikos gyvensenos principais ir pasitelkiant medicinos pažangą, pasikeitusias kūno linijas įmanoma koreguoti ir atitaisyti.

Po gimdymo moters kūnas pakinta. Neretai pasikeičia pilvuko ir krūtinės forma. Krūtys praranda stangrumą, pasmunka, sumažėja tūris, o dėl prasiskyrusių pilvo tiesiųjų raumenų atsikiša pilvukas. Kai kurių moterų oda būna nepakankamai elastinga ir po gimdymo, numetus laukimosi metu priaugtus kilogramus, susidaro odos perteklius.

Siekiant susigrąžinti iki gimdymo buvusią figūrą prieš imantis radikalesnių priemonių svarbiausia yra laikytis sveikos gyvensenos principų. Jei negelbsti sportas ir subalansuota mityba, galima atlikti kūno kontūrus koreguojančias, riebalų nusiurbimo operacijas. Plastinės chirurgijos būdu įmanoma atstatyti plokščią pilvuką, sugrąžinti buvusį krūtų tūrį bei pakoreguoti formas.

Klausimus galite pateikti komentarais ir el.paštu kristina.juostaite@novamedia.lt

 

 


 
Taip pat skaitykite
VšĮ „Inkocentras“ direktorė Jurga Misevičienė, konsultuoja šlapimo nelaikymo prevencijos, profilaktikos, gydymo ir...

Po gimdymo ginekologo pamiršti nereikėtų. Klausimus galite pateikti komentarais ir el. paštu kristina.juostaite@novamedia.lt

Dar planuojant vaiką reikia apsilankyti pas odontologą, ir suprantant, jog mažiausiai metus negalėsite atlikti jokių rimtų procedūrų,...

Gintautas Pocius – klinikos „Grožio chirurgija“ ortopedas – traumatologas gali konsultuoti pėdų deformacijos, stuburo,...

 
 
Klausti

 
Valerijus
2012-07-12 17:06:34
Sveiki, mano nosis buvo lūžus kelis kartus vaikystėje, dabar ji pakrypus į dešinę. Kiek maždaug kainuotų tokios nosies ištiesinimas ir kiek tai galėtų užtrukti nuo pirmos konsultacijos iki galo? Man 27 m.

Visų pirma, reikėtų atvykti konsultacijai, kurios metu įvertintume jūsų nosies kaukų bei pertvaros deformaciją, atliktume operacijai reikalingus kraujo tyrimus. Vieną naktį po operacijos liktumėte klinikoje, po septynių dienų būtų išimami siūlai, dešimt dienų reikėtų vaikščioti su įtvaru, o mėlynės dingtų maždaug po dviejų savaičių. Tinimas atslūgsta ir ima matytis rezultatai praėjus dviems mėnesiams, o po pusantrų metų nosis būna visiškai sugijusi ir galutinai susiformavusi. Tikslią kainą pasakyti sunku, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas, preliminarias kainas galite sužinoti mūsų klinikos internetinėje svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
Vytautas
2012-07-12 17:06:23
Laba diena, turiu vieną problemėlę, norėjau su Jumis pasikonsultuoti: ant kairės ausies buvo spuogiukas, aš jį šiek tiek pamėginau išspausti, ir dabar rezultatas toks, kad jis labai padidėjo ir skauda. Sako, kad tai riebalinė liauka, gal galite patarti, ką man daryti, kaip ją pašalinti, kur kreiptis? Ačiū.

Sudėtinga kažką pasakyti nemačius atsiradusio darinio. Reikėtų atvykti konsultacijai, tada galėčiau pasakyti konkrečiai.
Aušra
2012-07-12 17:06:08
Ar yra amžiaus ar kitokie apribojimai, kai nebegalima daryti plastinės pilvo rekonstrukcijos?

Kaip ir kitų plastinių rekonstrukcijų, šios nepatartina daryti, kai operacijos rizika yra didesnė nei galima nauda. Taip pat nedarome pilvo korekcijų tais atvejais, kai dėl įvairių sutrikimų (širdies, kvėpavimo, psichikos ligų) atsiranda rizika gyvybei.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
ugnius