Namai > Interjeras > Kaip pagyvinti vonios...
 

Kaip pagyvinti vonios interjerą?


2013 01 24 | Autorius: Parengė Gerda Morozovienė
 

Kaip pagyvinti vonios interjerą?

Pabodo vandens kambario interjeras? Pradėkite nuo smulkmenų ir atnaujinkite jį greitai ir lengvai!

Citrininė spalva

Vonios kambariui labai tinka citrininės spalvos aksesuarai. Papuoškite skalbyklę geltonos spalvos padėkliuku, sukabinkite citrininės arba apelsino spalvos rankšluosčiais.

Gyvos gėlės

Iš užsienio atėjusi tradicija puošti vonios kambarį augalais, septynmyliu žingsniu skverbiasi ir į Lietuvos vonias. Papuoškite vonios kambarį vazonine gėle, kuri nereikalauja daug saulės šviesos. O jei gėlei pritrūks šviesos, išneškite ką į kambarį, o ateinant svečiams, pastatykite atgal į vonią ;) Pagudraukite!

Vonios užuolaidėlė

Jei ji jums nėra būtina, tai bent jau pakabinkite ją tam, kad vonios kambarys atrodytų stilingai! Vonioje ypač puikiai atrodo mėlynos spalvos užuolaidėlės arba tokios, kurios imituoja tekantį vandenį arba vandens lašelius.

Žvakės vonioje

Papuoškite vonios spinteles arba vonios kraštus žvakėmis. Stilingai atrodo ne tik vandenyje plaukiojančios žvakelės, bet ir tos, kurios puošia interjerą pastatytos ant vonioje esančių baldų.

Daiktai iš bambuko

Būkite draugiški gamtai ir naudokite daiktus iš bambuko. Jie ne tik ekologiški, bet ir labai stilingi! Rinkitės rankšluosčius bei kitus vonios aksesuarus kaip tik iš šios medžiagos.

 

 


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Auguste