Vaikai > Vaiko priežiūra > Nemokama vaikų priežiūra...
 

Nemokama vaikų priežiūra privačiame vaikų darželyje


2012 06 21 | Autorius: Projekto viešinimą vykdo UAB „Tekvila“
 

Nemokama vaikų priežiūra privačiame vaikų darželyje

Šeima - viena esminių visuomenės vertybių, tačiau šiandieninės tendencijos rodo, jog derinant šeimos ir darbo įsipareigojimus daugelis šalies gyventojų susiduria su sunkumais. Europos socialinio fondo finansuojamo projekto, siekiančio spręsti egzistuojančias darbo ir šeimos pareigų derinimo problemas Lietuvoje, metu vykdoma veikla: plataus masto apmokymų dirbantiems ar norintiems įsidarbinti tėvams teikimas ir patobulintos vaikų priežiūros paslaugų sistemos kūrimas. Projektą su partneriais įgyvendina UAB „Ego Vos“.

Visi vilniečiai kviečiami pasinaudoti projekto galimybėmis ir gauti nemokamas vaikų priežiūros paslaugas privačiuose vaikų darželiuose VŠĮ „Namų darželis“ (www.namudarzelis.lt). Vaikų darželiai yra Jeruzalės ir Fabijoniškių mikrorajonuose, Vilniuje. Jeigu atsiras didelis norinčiųjų skaičius, planuojamos papildomos grupės ir kituose miesto mikrorajonuose. Vaikai prižiūrimi darbo dienomis nuo 7.30 iki 18 val., iki gruodžio 1 d.

Galimybe pasinaudoti gali vaikai iš šeimų, atitinkančių šiuos reikalavimus:
• Vienam šeimos nariui tenka ne didesnės kaip 1050 Lt pajamos per mėnesį (atskaičius mokesčius);
• Abu tėvai dirba;
Savo vaikus nemokamai priežiūrai galite registruoti telefonu 8-652-03099 arba el. paštu audrone@ugdymoprojektai.lt. Registruojantis reikės pateikti dokumentus dėl šeimos sudėties (iš seniūnijos) ir pajamų (iš darbovietės, už paskutinius 3 mėn.).

Projekto teikiama nemokama vaikų priežiūra Lietuvoje pasinaudojo daugiau nei 300 vaikų 9-niuose Lietuvos miestuose – nepraleiskite savo galimybės ir jūs!

Nemokami tėvų mokymai

Birželio – rugsėjo mėnesiais Vilniuje ir Kaune bus organizuojamas seminarų ciklas šiuo metu nedirbantiems ir mažas pajamas (iki 1050 Lt šeimos nariui) gaunantiems tėvams, kurie aktyviai ieško darbo. Planuojamos seminarų temos:
• Darbo paieška, dalyvavimas atrankose;
• Darbo ir šeimos derinimo svarba, problemos, jų sprendimo būdai;
• Darbo ir šeimos teisė. Lyčių lygybė ir nediskriminavimas, tolerancija;
• Streso įveika, konfliktų prevencija ir valdymas.
Registracija ir informacija: el. paštu seimai.darbui@gmail.com.

Projektas „Šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimo priemonių įgyvendinimas“ Nr.: VP1-1.1-SADM-04-K-01-067 finansuojamas Europos Sąjungos Europos socialinio fondo lėšomis.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Oskaras