Vaikai > Vaiko priežiūra > Patarimai keliaujant...
 

Patarimai keliaujant automobiliu


2013 01 26 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.
 

Patarimai keliaujant automobiliu

Kad šeimos kelionė automobiliu būtų maksimaliai komfortiška ir nekiltų problemų tiek tėvams, tiek ir vaikui, užtenka įsigyti kokybišką ir patogią automobilinę kėdutę. O gamintojai taip pat siūlo ir daugybę naudingų smulkmenų–aksesuarų, kurie tampa nepamainomi keliaujant su vaikais.

Visus šiuos aksesuarus sąlyginai galima išskirstyti į keletą grupių.

Pirmoji – papildomi įrenginiai vaiko, sėdinčio kėdutėje, patogumui: paminkštinimai ant saugos diržų, specialūs paklotėliai vaikams ir vyresniems vaikams, pagalvėlės po galva, priedai po kojomis, užuolaidėlės nuo saulės ar nuo uodų, ir pan.

Antroji – aksesuarai, skirti saugoti automobilio saloną nuo galimų pažeidimų: patiesalai po vaikiškomis kėdutėmis, užklotai ant priekinių sėdynių, kad vaikas jų nenuspardytų ir pan.

Trečioji – aksesuarai, skirti vaiko priežiūrai ir kontrolei automobilyje. Iš labiausiai naudojamų – tai buteliukų šildytuvas, panaudotų sauskelnių maišas, o taip pat ir papildomi veidrodėliai vaikui ant galinės sėdynės sekti.

Ir pagaliau atskira grupė – specialūs žaislai vaikui automobilyje.

Niekam ne paslaptis, kad vaikai dažnai nemėgsta saugos diržų. Tačiau be jų sunku būtų apsieiti. Šią problemą lengvai išsprendžia specialūs vaikiški užsegimai–žaisliukai ant diržų: tai gali būti animacinių filmų herojai, kurie nukreips vaiko dėmesį ir tuo pačiu suteiks jam saugumą ir komfortą.

Dar viena priemonė saugumo diržams – specialus adapteris, kuris leidžia patogiai prisegti vaiką, žemesnį nei 150 cm (kaip žinote, paprasti automobiliniai diržai tam nėra tinkami).

Mažuosius automobilio keleivius dažnai migdo automobilio supimas. O kad mažylio miegas automobilyje būtų ypatingai saldus, įsigykite specialius priedus į autokėdutes. Jie leidžia vaikui patogiai įsitaisyti ir jaustis ne ką blogiau nei savo lovoje.

Vyresniems vaikams tam tinka specialios pagalvėlės po kaklu, kurios saugo, kad vaikas per daug nepalinktų į priekį ar į šonus miego metu. Galima įsigyti ir ortopedinių pagalvių komplektą, kuris saugotų ir nugarą.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
PATRIKAS