Vaikai > Laisvalaikis > Nuotykių parkai – viena...
 

Nuotykių parkai – viena populiariausių vasaros pramogų


2012 06 11 | Autorius: www.tarzanija.lt
 

Atšilus orams, visi nori bent trumpam pabėgti iš namų ir ieško pramogų po atviru dangumi. Kiekvienais metais tokio pasirinkimo praleisti laisvalaikį galimybės vis didėja. Vien tai, kad Lietuvoje jau esama arti dešimties nuotykių parkų, siūlančių ekstremalias pramogas įvairaus amžiaus žmonėms, sako apie lietuvių poreikį aktyvesnėms pramogoms, nei pasyvų kaitinimąsi saulėje.

Pats didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, pavadinimu TARZANIJA, yra įsikūręs 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km. pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu - 7 km.).

Šio parko išskirtinumas - unikalus ir vienintelis Lietuvoje tokio tipo bei dydžio atrakcionas - "Pašėlę kalneliai", veikiantys tiek žiemą, tiek vasarą su unikaliomis adrenalino kupinomis nusileidimo trasomis bei nepakeičiamu pagalbininku liftu, padėsiančiu įveikti kalno aukštį.

Taip pat nuotykių parkas siūlo kupinas adrenalino ir emocijų 7 skirtingo sudėtingumo trasas, pritaikytas suaugusiems ir paaugliams bei vieną specialią trasą vaikams. Kiekvienas susiras sau tinkamą trasą tiek sudėtingumu, tiek paprastumu.

Adrenalino fanatikai gali patikrinti savo drąsą „Mirties skardyje“ – tai laisvo kritimo sūpynės, kurios įrengtos ant skardžio.

Tie, kurie nori pajusti laisvę ir patirti beprotiškai fantastišką skrydį, gali pasirinkti 400 m ilgio trasą per didžiausią Lietuvos upę, Nemuną, tarp dviejų miško medžių viršūnių.

TARZANIJA kviečia aplankyti nuotykių parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu ant Nemuno kranto, apsupto pušynų, paslaptingų skardžių ir senovę menančių medžių.

Be jau minėtų pramogų, TARZANIJA gali pasiūlyti mobilią pirtį, baidarių nuomą, skrydžius oro balionu, raftingus, nakvynę palapinėse, futbolą, tinklinį, batutą ir kitus žaidimus.

Atvyk į Tarzaniją ir pasinerk į nuotykių ir pramogų sūkurį! Daugiau informacijos rasite www.tarzanija.lt

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Erikas